Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newsy piłkarskie
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #421
RE: Newsy piłkarskie
Chcą dobrze, ale zdecydowanie nie tędy droga.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
22-03-2013 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #422
RE: Newsy piłkarskie
Faule taktyczne są potrzebne, śmieszne byłoby karanie pauzą za lekkie faule. Zabili sędziego?Powinni ich posadzić na długie lata, bo ten pomysł odbiłby się na sporcie
22-03-2013 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #423
RE: Newsy piłkarskie
Pies trącał faule z pola. Jak bramkarz dostanie żółtą, to też ma schodzić na 10 minut? I co wtedy? Grać 10 minut bez bramkarza? Wprowadzić zmianę? Ale potem co - gra z dwoma bramkarzami?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2013 12:12 przez panopticum.)
22-03-2013 12:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #424
RE: Newsy piłkarskie
Z jednego z blogów:

Blog Gramy Do Końca napisał(a):Będzie super historia. Jak z filmu. Poważnie, niesamowita.
Brentford grał o to, by w następnym sezonie znajdować się w Championship. Dodam, że była to ostatnia kolejka angielskiej League One, a podejmowali oni na własnym stadionie drużynę Doncaster, która zajmowała drugie miejsce w tabeli. W skrócie: był to po prostu mecz o awans. W 96. minucie zawodnik Brentford nie strzelił karnego, poszła kontra, goście strzelili na 0-1 i do widzenia. W zapleczu angielskiej Premier League zagra Doncaster. Brentford zajął trzecie miejsce i pobije się o promocję do wyższej ligi w barażach...
Nienormalne. Załapaliście historię? Jeśli nie, to wróćcie na start!

A oto wspomniana sytuacja.


29-04-2013 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #425
RE: Newsy piłkarskie
Nie wiedziałem gdzie dać to daje tu (swoją drogą może dać od kolejnego sezonu oddzielny temat o Championship?). Ian Holloway znów w PL! Fajnie, bo lubie gościa i jak sie okazuje trenerem jest nie od czapy. Kolejny powód udowadniający, że kolejny sezon bedzie bardzo ciekawySmile

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
13-05-2013 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #426
RE: Newsy piłkarskie
Jako trener jakiej drużyny?
13-05-2013 23:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #427
RE: Newsy piłkarskie
Kurde pojebałem;] to dopiero półfinał, a chodzi o Cristal Palace.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
13-05-2013 23:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #428
RE: Newsy piłkarskie
Nie chce mi się rozpisywać w wielu tematach, a to nawet odpowiedni temat chyba...

Słyszał ktoś o plotkach, mówiących coś o przejściu Javiera Hernandeza do Juventusu? Dobre żarty, najpierw był Pogba, teraz chcą "Groszka". Wink
Co innego może wyjść z Tevez'em, który też jest do nich przymierzany. Tu miałaby w grę wejść opcja 5 mln. € + Melo <---> Tevez. No i dla obu stron byłby to dobry interes. Argentyńczyk w City już nie powinien za wiele pograć i aż prosi się o zmianę ligi. Melo miał lepsze chwile w Turcji, ale w Turynie jest niechciany... Tylko czy oby na pewno miałby miejsce w pierwszej "11" City? Wątpię.

Monaco rozpoczęło na dobre inwazję na rynku transferowym. Na razie potwierdzone są aż cztery duże transfery - Joao Moutinho, James Rodrigueza, Carvalho i Falcao, którego prezentacja odbędzie się jutro. Monaco robi dokładnie to, co w pierwszych sezonach od przyjścia szejków robiło City czy PSG - kupuje, kupuje, choć nie wiadomo jeszcze, kto będzie trenerem. W dodatku Hulka z Zenitu łączy się teraz z przenosinami na Monaco:
Agent Hulka potwierdził w rozmowie z dziennikarzami, że zainteresowanie pozyskaniem jego klienta wyraża AS Monaco.
Rosnąca potęga we Francji sprowadza na razie samych byłych zawodników Porto. Falcao i Hulk w ataku to byłaby miazga, ale wątpię czy na PSG czy Lyon to wystarczy. Już nie raz było tak, że pierwsze sezony były niewypałami. I sądzę, że tak będzie i teraz.

Wiecie już co się stanie z "Lewym". Sam Kucharski - który zachował się dla mnie jak kretyn - przyznał, że transfer Roberta jest niemal pewny. Borussia jednak gra rozważnie. Jak pisze Sportbild BVB chce w wymianie Mandzukića lub Shaqiri'ego! To byłby genialny deal. Mandzu spokojnie załatałby dziurę po "Lewym". Shaqiri to też gracz wielkiego formatu. No i klub z Dortmundu udowodniłby, że nie jest drugim Arsenalem, gdzie wychowuje się świetnych graczy, by potem ich jedynie posprzedawać z zyskiem - bez spiny! Shaqiri znowu zastąpiłby Gotzego... Mmm, coraz bardziej podobają mi się plany Borussii. Klopp już nie raz udowadniał, że jest trenerskim geniuszem, mam nadzieję, że i teraz pokaże Guardioli, że się nie poddaje. Co do nowego trenera Bayernu - wiecie, że on chciał ściągnąć do Monachium Neymara? Big Grin

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
29-05-2013 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kupczyk Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 35
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
Post: #429
RE: Newsy piłkarskie
Co do transferu Falcao:

http://krotkapilka.pl/artykul,pilkarz_na_lasce_pana,535

Nie wiem ile jest w tym prawdy, może to czysta fikcja. Ale jeśli prawda, to naprawdę szkoda mi Falcao - może też dlatego, że sympatyzuję z Atletico. Ale cóż - gdyby nie ten fundusz, nie byłby tym, kim jest teraz.
29-05-2013 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #430
RE: Newsy piłkarskie
Sport.pl napisał(a):Piłkarz Tottenhamu Gareth Bale chce uzyskać patent na swoją "cieszynkę" - splecione w kształt serca dłonie - którą po każdym strzelonym golu dedykuje swojej dziewczynie.
Urząd patentowy poinformował, że Bale złożył już wniosek o patent dla swojego gestu. Piłkarz przypisał go jako swoje logo - używa go na ubraniach i biżuterii. Widnieje na nim numer 11 (nosi go na koszulce), które znajduje się wewnątrz splecionych w kształt serca dłoni. - Nie podjęliśmy jeszcze decyzji w sprawie tej aplikacji - mówi jeden z przedstawicieli urzędu.

Równie dobrze mógłbym to wrzucić do "Pośmiejmy się z przeciwników". Coś czuję, że opatentuję oddychanie. Ach to gwiazdorstwo.
17-06-2013 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #431
RE: Newsy piłkarskie
No to ładnie. Warunkiem jego przejścia do United będzie koszulka z numerem 11. Przecież nie będzie zmieniał loga.


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2013 22:19 przez sebos_krk.)
17-06-2013 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #432
RE: Newsy piłkarskie
Z tymże, że sport.pl nie musi być wiarygodnym źródłem.
18-06-2013 01:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #433
RE: Newsy piłkarskie
Hubert, zadałem sobie trud udowodnienia że sport.pl to jedynie przedruki z innych źródeł. I faktycznie na hasło "Bale patent" Google odpowiedziało mi kilkoma linkami do Twittera, Daily Mail czy innego badziewia. To co jednak udało mi się znaleźć w jednym z kilku linków to to: http://www.ipo.gov.uk/tmcase/Results/1/UK00002657917

Sądzę że to rozwiewa wszystkie Twoje wątpliwości. Smile
18-06-2013 06:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #434
RE: Newsy piłkarskie
Ale brzydkie to logo

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
18-06-2013 10:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #435
RE: Newsy piłkarskie
(18-06-2013 06:08)allfanmu napisał(a):  Hubert, zadałem sobie trud udowodnienia że sport.pl to jedynie przedruki z innych źródeł. I faktycznie na hasło "Bale patent" Google odpowiedziało mi kilkoma linkami do Twittera, Daily Mail czy innego badziewia. To co jednak udało mi się znaleźć w jednym z kilku linków to to: http://www.ipo.gov.uk/tmcase/Results/1/UK00002657917

Sądzę że to rozwiewa wszystkie Twoje wątpliwości. Smile

Chyba wszystkie polskie serwisy informujące o zagranicznych ligach to przedruki.
W Polsce mają dziennikarzy i często podają newsy jako pierwsi.
20-06-2013 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości