Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newsy piłkarskie
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #271
Re: Newsy piłkarskie
Jaroldz, fanboyu Barcelony, na poprzedniej stronie pisałeś, że Sneider nie potrafi pociągnąć całego zespołu, i ogólnie nie zasłużył - to wg. ciebie w zeszłym sezonie Iniesta, Xavi czy Messi pociągnęli cały zespół? Czym? Odpadając w półfinale z INTEREM (który ciągnął Sneijder Smile )? Obiektywizmu troche. ; ) Już nie skomentuje tego co napisałeś tam w pierwszym poście dotyczącym tego - ty naprawde jesteś pewny że nie pomyliły ci się fora? Toż tyle cukierkowatości nawet na forach Barcelony ciężko znaleźć czasami. I jeszcze to jak napisałeś, że nie powinno się wybierać za błysk na MŚ, a Iniesta to niby co w tamtym sezonei zaprezentował? W klubie był klubowym średniakiem a na MŚ po prostu strzelił brame przesądzającą. Wow.

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
07-12-2010 07:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #272
Re: Newsy piłkarskie
Ciekawe, WikiLeaks zatacza coraz szersze kręgi. Tym razem coś o Manchesterze United:

Cytat:Dyktator chciał kupić United!

Z dokumentów opublikowanych przez WikiLeaks wynika, że birmańska junta chciała przejąć Manchester United za cenę 1 miliarda dolarów!

Głównodowodzący wojska Than Shwe miał rzekomo być zachęcany do kupienia klubu z Old Trafford przez swego wnuka.

Z wycieku z amerykańskiej ambasady w byłej stolicy kraju Rangun wynika, iż dyplomaci uważali, że w ten sposób odwrócą uwagę społeczeństwa od problemów w kraju.

Reżim birmański miał rozważać taką opcję przed styczniem 2009 roku. Właścicielami United od 2005 roku jest rodzina Glazerów. Ów 1 miliard dolarów, czyli niecałe 650 milionów funtów, to suma dużo niższa od wartości klubu i nie wystarczyłaby nawet do rozpatrzenia propozycji.

Ostatecznie jednak oferta nigdy nie wypłynęła, gdyż Than Shwe uznał, iż taki wydatek mógłby źle wyglądać. W zamian utworzył krajową ligę piłkarską. Dyktator znajdował się wówczas w ogniu krytyki po tym, jak huragan Nargis zabił 140 tysięcy jego rodaków.

manusite.pl

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
07-12-2010 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #273
Re: Newsy piłkarskie
Już lepiej mieć Glazerów.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-12-2010 17:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #274
Re: Newsy piłkarskie
[flash=425,355]http://www.youtube.com/v/YpHOVNkq1fk&feature=player_embedded[/flash]

'Klient w krawacie jest mniej awanturujący się' Wink

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
08-12-2010 17:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #275
Re: Newsy piłkarskie
Cytat:Roman Hurkowski nie żyje. Legenda polskiego dziennikarstwa sportowego, publicysta i autor książek poświęconych futbolowi przegrał walkę z chorobą.

Przez ponad 25 lat Roman Hurkowski pracował w tygodniku "Piłka Nożna". Jego teksty mogliśmy znaleźć m.in. w tygodniku "Przegląd", czy miesięczniku "Magazyn Futbol". Wydał też wiele publikacji książkowych. Jedna z nich - "Z piłką do Europy" - została uznana za najlepszą sportową książką 2005 roku według "Gazety Wyborczej".
Coraz bardziej wykrusza się stara gwardia dobrych dziennikarzy piszących o piłce.


Fan United od 1992 roku
15-12-2010 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #276
Re: Newsy piłkarskie
Aż się nie chce wierzyć. Jeszcze całkiem niedawno z Nim współpracowałem. Udzielił mi wiele cennych wskazówek...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
15-12-2010 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #277
Re: Newsy piłkarskie
Cytat:Ta nagroda jest pierwszym krokiem ku wygraniu Złotej Piłki. Tylko jeden zawodnik jest ode mnie trochę lepszy - Lionel Messi

Jakieś pomysły, kto taki skromny? Odpowiedź i cała wypowiedź poniżej:

Ukryty tekst:
- Jak on się nazywa? Wilshere? Nie wiem kto to, ale przy następnym meczu z Arsenalem przypatrzę mu się. Może pokażę mu nawet nagrodę Golden Boy i przypomnę, że to ja wygrałem - otwarcie przyznał Balotelli w wywiadzie dla turyńskiego Tuttosport.

- Jestem zachwycony z otrzymania tego wyróżnienia. Kto inny mógł je dostać? Dwa lata temu byłem szósty, rok temu czwarty. W końcu nadeszła moja kolej - dodał.

- Ta nagroda jest pierwszym krokiem ku wygraniu Złotej Piłki. Tylko jeden zawodnik jest ode mnie trochę lepszy - Lionel Messi - skomentował pewny siebie Balotelli.
23-12-2010 09:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #278
Re: Newsy piłkarskie
Już o tym tu pisano i to w bardziej odpowiednim temacie ;]
<!-- l -->we-are-united/posmiejmy-sie-z-przeciwnikow-t179-450.html#p96945<!-- l -->


Fan United od 1992 roku
23-12-2010 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #279
Re: Newsy piłkarskie
Ogólnie i nad wyraz emocjonalnie. Do 100 chui! Jak wkurwia mnie ta jebana onanizacja nad Hiszpanią, barca, messim, la masją czy czymś takim prowadzona w mediach - wszelakich, gazety, internet, Przemysław Babiarz wszyscy tydzień w tydzień, miesiąc w miesiąc no i teraz a jakże wszak podsumowanie roku pierdolą tylko i wyłącznie o jednym. Generalnie mógłbym przejść obok tego, odpuścić sobie ciśnieniowanie w ostatni dzień roku no ale nie idzie. Życzę sobie by w kolejnym roku było coraz mniej cumshotów wszelkiej maści 'dziennikarzyn', którzy obesrali się tym wszystkim i tak w tym smrodzie beztrosko siedzą!

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
31-12-2010 11:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #280
Re: Newsy piłkarskie
http://www.sport.pl/pilka/1,65080,88946 ... endes.html

Ciekawy, skłaniający do dyskusji, tekst R. Steca.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
04-01-2011 12:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #281
Re: Newsy piłkarskie
[flash=425,355]http://www.youtube.com/v/lh20aTkd8ms&feature=player_embedded#![/flash]

Cały Roy.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
09-01-2011 09:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #282
Re: Newsy piłkarskie
[Obrazek: blatter-eh.jpg]

- Co?
- Jebać was!

Ukryty tekst:
[Obrazek: blatter-cant-kick.jpg]

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
10-01-2011 20:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #283
Re: Newsy piłkarskie
I znów Karzeł na Sterydach dostał złotą piłkę. Już nawet nie będę pisał nazwy tego "trofeum" z dużej litery, bo i po co. Niech se ją wsadzą w dupę. Po co komu taki plebiscyt, jak i tak będzie na koniec nominowanych 3 piłkarzy Barcelony. A Barcelona zdobyła w kraju dublet i nic więcej. To samo zdobyła u nas Chelsea, 3 trofea zdobył Inter. I nawet taki Sneijder nie doczekał się podium. I na co to komu?

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
11-01-2011 09:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #284
Re: Newsy piłkarskie
W takich plebiscytach powinno brać się pod uwagę formę czysto sportową, nie sukcesy oraz dyspozycję danego piłkarza w ciągu roku, nie sezonu - taka była i jest moja opinia na ten temat. I teraz tak po prostu wyszło. Nie mam zamiaru gnoić FIFY z powodu zwycięstwa Messiego. Grał równo przez cały rok ? Tak. Grał bardzo dobrze przez cały rok ? Tak. Można dyskutować, czy on czy Xavi, ale jest jak jest i to wcale nie powinien być krzywdzący werdykt dla nikogo. O nominację Iniesty mogę się czepiać, ale nie o to.
11-01-2011 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #285
Re: Newsy piłkarskie
Nie czepiam się akurat o Messiego, ale o trójkę finałową. Mógł wygrać Messi, mógł wygrać np. Sneijder - ale ten ostatni po prostu POWINIEN się znaleźć w trójce.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
11-01-2011 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości