Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #379
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
mufc napisał(a):- Manchester United chce, bym pozostał w klubie na kolejny sezon - zapewnia w wywiadzie dla polskich mediów Tomasz Kuszczak. 29-latek jasno deklaruje jednak, że tylko regularne występy mogą przekonać go do kontynuacji kariery na Old Trafford.

(...)

- Nie interesuje mnie ławka, moim celem są Mistrzostwa Europy. Nie chcę tego przegapić. Jeśli nie zostanę zapewniony, że będę grał regularnie, opuszczę Manchester - powiedział Kuszczak. - Nie wystawiono mnie na listę transferową. Na pewno jest jakiś konflikt na linii ja - klub, ponieważ ja chcę grać, a klub chce żebym został. Jest kilka konkretnych propozycji. Tygodniówka nie gra roli. Nigdy nie grałem dla pieniędzy i uważam, że w życiu zarobiłem już wystarczająco dużo, by być szczęśliwym.

Jeśli de Gea przyjdzie, Kuszczak nie ma szans na regularne występy w pierwszym składzie. Ale jasne też jest, że jeśli przychodzi pierwszy bramkarz, to potrzeba też drugiego.

Moim zdaniem Tomek powinien odejść, jeśli chce regularnie występować, bo nie widzę dla niego szansy na wygranie wyścigu o stałe miejsce w bramce.

PS. Ostatnie dwa zdania są bardzo budujące Smile

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
07-06-2011 08:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - Tomassen - 07-06-2011 08:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości