Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
bob-sley Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #218
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
woozi w zależności co rozumiesz pod podjęciem "zakup gwiazdy" bo jeżeli masz na myśli np. zawodnika pokroju C.Ronaldo to od razu mówię nie.
Ja też bym chciał gwiazdę ale bardziej sportową niż medialną i w sumie zależy mi tylko na transferze Berbatov'a aczkolwiek wkurzyłem się czytając ze Barca wykłada na niego 27 mln euro i tak myślę że Ramos skorzysta z tego chcąc pozyskać Villę (który wyceniany jest na około 25 mln euro) a najbardziej boję się wymiany Eto'o - Berbatov bo jak wiadomo Kameruńczyk miejsca w składzie "nowej" Barcelony nie ma a Ramos chce jednego z napastników grających w Hiszpanii

Jeżeli do tego dojdzie do porozumienia na linii Tottenham - Barcelona to żadne hajs nie przebije oferty Barcelony Eto'o + jakaś dopłata za Barbatova ale póki co nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na rozwój akcji bo wiadomo że to narazie spekulacje prasy Tongue dlatego jestem jeszcze dobrej myśli że Berbatov z "Koguta" stanie się "Diabłem" Big Grin
25-06-2008 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - bob-sley - 25-06-2008 11:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości