Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Titto Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0
Post: #2797
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Na początek jako nowy forumowicz (ten post jest moim pierwszym na tym forum Wink ) chciałbym się przywitać - WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW! Smile

Nie będę wyjątkowy jak powiem, że zdecydowanie Manchesterowi United najbardziej potrzebny jest ofensywny pomocnik.
Jeśli chodzi o tę pozycję to zdecydowanie moim ulubionym piłkarzem jest Sneijder (mimo, że gra w znienawidzonym przeze mnie Interze)
Oglądałem mnóstwo meczów z jego udziałem i jestem przekonany, że byłoby to idealne wzmocnienie pierwszego składu - to właśnie taki zawodnik jest nam potrzebny!

Sneijder to mój kandydat numer 1, aczkolwiek jest jeszcze kilku ciekawych zawodników, którzy nadaliby się do Manchesteru:

- Samir Nasri

- Marek Hamsik - Świetny przegląd pola, bardzo dobra technika - jako to się mówi - 'dyrygent' Napoli i reprezentacji Słowacji. Kto uważnie śledził poczynania Słowaków na zeszłorocznych mistrzostwach świata z pewnością zgodzi się ze mną, że Hamsik to wielki piłkarz.
14-06-2011 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Titto - 14-06-2011 13:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości