Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #2803
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Według mnie Young jest bardziej wszechstronny. Sanchez charakteryzuje się przede wszystkim znakomitą szybkością i dobrym dryblingiem, które w połączeniu sprawiają, że może indywidualnie wpływać na wynik meczu.

Young ma IMO więcej zalet. Przede wszystkim fenomenalne dośrodkowania - czy to ze stałych fragmentów gry, czy z otwartych akcji. Dobry drybling, dobry strzał z dystansu, dobrze bije rzuty wolne (czego akurat nam trochę brakuje). No i przede wszystkim wiemy, czego się po nim spodziewać. Chłopak ograny w Premier League.

I kwestia pieniędzy, choć nie lubię poruszać tego tematu, bo to nie moje pieniądze, więc nie moja broszka. Klub tak dobrze zarządzany jak United doskonale wie, na co może sobie pozwolić w kwestiach finansowych. Ale Younga możemy wyciągnąć za jakieś 16 milionów funtów, natomiast za Sancheza, z tego co czytam, trzeba zapłacić w granicach 27-40 milionów funtów.

Sorry, ale płacić tyle pieniędzy za kolesia, który jest jedną wielką niewiadomą? Jednak, jak wspomniałem, pieniądze nie mają tu większego znaczenia. IMO Young może dać nam dużo więcej i z pewnością jest to pewniejsza inwestycja.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
15-06-2011 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mucha - 15-06-2011 14:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości