Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2829
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:- Chciałbym przejść do Chelsea. Wielu graczy tego pragnie, ponieważ to jeden z najlepszych klubów na świecie i ja chcę dla nich grać. Zobaczymy jednak, co się wydarzy - powiedział Modrić w zaskakującym wywiadzie dla "The Telegraph". - Chelsea to fantastyczny zespół. W każdym sezonie występują w Lidze Mistrzów, mają wspaniałych zawodników, są ambitni i taki jest też właściciel, który inwestuje z drużynę i chce wygrać Puchar Europy, Premier League oraz walczyć o inne trofea.

- Bardzo dobrze zaaklimatyzowałem się w Londynie. Moja rodzina także. Jesteśmy szczęśliwi. Mamy również bardzo dobre połączenie lotnicze z Chorwacją, więc wszystko jest tutaj fantastyczne. Dotychczas tylko Chelsea złożyła ofertę i na chwilę obecną to mój pierwszy wybór.

Czyli kolejnego kandydata do środka pola możemy skreślić. Cholera, robi się nieciekawie, bo wszyscy najlepsi są albo nie do wyjęcia, albo po prostu nie chcą do nas przejść. W Sneijdera przestałem już wierzyć, bo raczej on do nas nie przyjdzie. SAF nie da tyle kasy na niego, a widać, że i sam Holender woli pozostać w Interze.

Szkoda, że Ferguson nie powalczył o Sahina, który był do wyjęcia za śmieszną kwotę i mielibyśmy piłkarza na lata. A tak zostaliśmy z ręką w nocniku i będziemy się musieli wiele napocić i wiele mln wydać, aby sprowadzić kogoś klasowego.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
18-06-2011 13:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 18-06-2011 13:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości