Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spadek z Premier League 2011/2012
Karim Kashin Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Spadek z Premier League 2011/2012
Downing jest moim zdaniem mocno niedoceniany, w minionym sezonie zaliczył 7 bramek i 9 asyst, od Younga jest gorszy o 2 asysty. Nieprzypadkowo też Downing zagrał ponad 20 spotkań w kadrze. Agbolahor to dobry zawodnik, ale on chyba się gdzieś zatrzymał w rozwoju, 2,3 lata temu powinien odejść do mocniejszego klubu. Jeśli chodzi o młodzież to faktycznie to są bardzo zdolni zawodnicy, sam Albrightona mam w Fantasy, ale nie wydaje mi się, żeby to byli zawodnicy lepsi niż Welbeck, czy choćby Cleverley, przebili się w AV bo nie muszą rywalizować o miejsce z Rooneyem, Berbatovem, Nanim czy Giggsem. Tamten sezon stracili przez O'Neilla i niepotrzebne zatrudnienie Houlliera, lepszy byłby MacDonald, który przez kilka tygodni ich prowadził. Aston Villa z roku na rok jest coraz słabsza, wydaje mi się, że swoją szansę na rozkwit stracili za kadencji Martina O'Neilla, kiedy dwukrotnie byli blisko Ligi Mistrzów, teraz już praktycznie nie mają szans na wejście do pierwszej 6, a i 7 miejsce będzie im ciężko. Środek tabeli spowoduje tylko to, że co roku najlepsi będą odchodzić i w końcu w jednym sezonie zabraknie jakości w drużynie.
Jeśli chodzi o Wigan to sam im życzę utrzymania, ale w to nie wierzę, mały klub z małego miasteczka, w którym sportem nr 1 jest rugby. Dla mnie to i tak spore zaskoczenie, że tak długo trzymają się PL.
29-07-2011 10:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Spadek z Premier League 2011/2012 - Karim Kashin - 29-07-2011 10:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości