Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #877
Re: Transfery rywali w Premier League
Hubercik napisał(a):A może City jest tak mocne jak my skoro tak lubicie tą drużynę?
Ty widzisz różnice między sympatią, a docenieniem kogoś? Czy dla ciebie to jedno i to samo? :roll:

Hubercik napisał(a):O looserpoolu nikt nie pisze, a jakby nie bylo wzmocnili sie i to bardzo.
Nikt teraz nie pisze bo zarzucił ktoś temat City. Tak czy siak to Liverpool na razie wygląda marniej od nich.

Hubercik napisał(a):Nie najezdzajcie na mnie tylko dlatego, ze odbieram szanse komus, komu teorertycznie wszyscy powinnismy zyczyc jak najgorzej.
"Najeżdżamy" na ciebie bo piszesz głupoty i dalej w to ślepo brniesz. A nasze antypatie schodzą akurat na bok, bo to jest warunek dobrej dyskusji. Zawsze można się pośmiać z tych gamoni i napisać wiele z przymrużeniem oka, ale fajnie czasami obiektywniej podejść do rozmowy.

Hubercik napisał(a):Ale dobra jak macie wieszac na mnie psy, to najlepiej nic nie piszcie i ja tez juz nic nie zmierzam do kolejnego transferu City.
Nie będziesz mi tu decydował kiedy i jak mam pisać. Mam ochotę to piszę. Jeżeli już wysuwasz do mnie teksty to raczej zastanów się nad sobą bo to chyba ty starasz się na siłę wszędzie coś napisać byleby jakoś zaistnieć na forum. Myślę, że bardziej docenia się tu jakość postów, a nie ich ilość. Przemyśl to.
29-07-2011 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League - R.A.B. - 02-02-2009, 19:23
Transfery na ostatnią chwilę - Miko - 01-09-2009, 12:57
Re: Newsy piłkarskie - Jaroldz - 30-12-2010, 10:08
Re: Transfery rywali w Premier League - kaka - 29-07-2011 11:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości