Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Bromwich Albion 1-2 Manchester United (14.08.2011)
Jakobos1993 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
Post: #11
Re: PL: West Bromwich Albion - Manchester United (14.08.2011)
Witam...
Wreszcie rusza nowy sezon. Na inauguracje zagramy z WBA na papierze oczywiście mamy przytłaczającą przewagę.Patrząc na poprzednie spotkania z The Baggies , można domyśleć się , że tak łatwo niestety nie będzie. WBA raczej przez większość spotkania będzie się bronić i oczekiwać na kontry a Manchesterowi na pewno będzie się grało ciężko przeciwko 10 broniących się zawodnikom. Mimo tego jestem pewny zwycięstwa w tym meczu . Nie powinno być inaczej, w szczególności po świetnym spotkaniu z The Citizens ( mam tutaj na myśli akcje przy drugiej bramce) - jak będziemy tworzyć podobne sytuacje co w meczu z odwiecznym rywalem nie będziemy mieli najmniejszych problemów , z rozmontowaniem muru jaki postawi przed nami Roy Hodgson . Będę pod wielkim wrażeniem , jeżeli zdecyduje się na otwartą walkę na boisku , wtedy zwycięstwo powinno przyjść jeszcze łatwiejWink.
Co do składu przewiduje następujący:
- De Gea -
- Fabio - Vidic - Ferdinand - Smalling -
-Young - Cleverley - Anderson - Nani
- Welback - Rooney

Proszę o wyrozumiałość jestem tutaj nowy i to mój pierwszy post. PozdrawiamSmile
10-08-2011 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: West Bromwich Albion - Manchester United (14.08.2011) - Jakobos1993 - 10-08-2011 13:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości