Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3116
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz napisał(a):Liczę, że w takim razie w środku wreszcie regularnie będzie występował Anderson, który ma wielki potencjał, ale był do tej pory ograniczany przez Fergiego.
Ograniczany? To znaczy, Ferguson zabronił mu asystować i strzelać bramki?

mucha napisał(a):o kimże jest Carrick, lider naszej drugiej linii? A ja nie boje się zaryzykować, że dla mnie to jeden z lepszych w Europie piłkarzy na swojej pozycji. Nie gra efektownie, ale dzięki niemu niejednokrotnie potrafimy przejmować kontrolę.
Dla niektórych w przypadku Anglika jest ważniejsze to co zepsuł,a nie co zrobił dobrze, mimo iż było tego setki razy więcej niż tego pierwszego. Wyolbrzymiane są jego błędy, a umniejsza się jego zasługi. Czemu tak się dzieje? Nie mam pojęcia, ale jestem pewien, że gdyby Michał grał tak ostro jak Keane i zbierał żółte i czerwone kartki to wszyscy pieli by z zachwytu.

robaldo napisał(a):Ferguson potrafi grać w Anglii i Manchester również potrafił i potrafi niemal każdym składem, a już na pewno tegorocznym. Z tym, że jest jeszcze Liga Mistrzów i tam już nawet nie wspominając o Barcelonie, będzie choćby taki Real Madryt, który uważam za wyznacznik naszej siły poza granicami Anglii.
Zarówno w poprzednim, jak i jeszcze parę lat wstecz Ferguson pokazał jak się powinno grać w LM i ukazują to nasze ostatnie wyniki w tym pucharze.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
13-08-2011 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 13-08-2011 16:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości