Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #3117
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster napisał(a):mucha napisał(a):o kimże jest Carrick, lider naszej drugiej linii? A ja nie boje się zaryzykować, że dla mnie to jeden z lepszych w Europie piłkarzy na swojej pozycji. Nie gra efektownie, ale dzięki niemu niejednokrotnie potrafimy przejmować kontrolę.

Dla niektórych w przypadku Anglika jest ważniejsze to co zepsuł,a nie co zrobił dobrze, mimo iż było tego setki razy więcej niż tego pierwszego. Wyolbrzymiane są jego błędy, a umniejsza się jego zasługi. Czemu tak się dzieje? Nie mam pojęcia, ale jestem pewien, że gdyby Michał grał tak ostro jak Keane i zbierał żółte i czerwone kartki to wszyscy pieli by z zachwytu.

Carrick liderem drugiej linii? No ciekawe. Do Michaela nic nie mam, poza tym, że nie może ustabilizować formy, w którą według Ferga ten wchodzi koło listopada, trzymając się tej optymistycznej wersji, 2,5 miesiąca na boisku biega gość grający na pół gwizdka. Tym bardziej ciekawi mnie jak będzie wyglądał ten sezon w wykonaniu Pogby, Cleva a przede wszystkim Fletcha i Michaela, którzy mają więcej do udowodnienia niż ich młodsi koledzy.

A z tym Sneijderem to mam też chyba swoją mała teorie. Poza tym że SAF postawi na ten zespół i na tych pomocników, których ma to ma na oku kogoś jeszcze, o kim zapewne nikt nie wie i albo kupi go jeszcze teraz albo zdecyduje się na taki krok w najbliższym okienku, ktoś tańszy i bardziej perspektywiczny niż Holender. Tak se gdybam.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
13-08-2011 16:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 13-08-2011 16:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości