Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Bromwich Albion 1-2 Manchester United (14.08.2011)
atenats Offline
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #35
Re: PL: West Bromwich Albion - Manchester United (14.08.2011)
Oto moje oceny za meczyk:

De Gea - (6) prócz szmaty to całkiem nieźle. Chłopak dostanie kilka razy, poprzepycha się zaaklimatyzuje się w angielskiej piłce. Na razie nie wieszajmy na nim psów.

Smalling - (6) całkiem nieźle, ale Chrisowi brakuje szybkości. Widać, że Nani nie mógł za bardzo grać z nim tak jak to robi z Bliźniakami

Vidić - (5.5) słaby meczyk. Szkoda, że odniósł kontuzje.

Ferdinand - (5.5) Nie zapadła mi w pamięci żadna z jego interwencji.

Fabio - (5) po jego stracie rozpoczęła się akcja West Bromu zakończona golem.

Nani - (6.5) nieźle w ataku, dobrze w defensywie. Zmarnował dwie dogodne sytuacje na strzelenie gola.

Cleverley - (8) bardzo udany mecz Toma. Kilka fajnych podań. Widać, że ma chłopak "pomyślunek".

Anderson - (7.5) takiego Brazylijczyka, jakiego widzieliśmy w 1. połowie chcę oglądać zawsze. W drugiej połowie trochę mniej widoczny.

Young - (9) MoTM. Dobre wrzutki i podania. Agresywne rajdy i bd dogrania. Przepiękna akcja zakończona golem.

Welbeck - (6.5) kilka razy wziął na siebie obrońców. Niezły meczyk w jego wykonaniu.

Rooney - (7.5) Bardzo dobre spotkanie Wayne'a. Super, że strzelił bramkę już w pierwszym ligowym spotkaniu.

Zmiany:

Evans - (6) pewny w swoich interwencjach.

Jones - (5.5) raz stracił piłkę po której WBA miało groźną akcję.

Berbatov - (5.5) nic wielkiego nie pokazał.

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości. "
14-08-2011 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: West Bromwich Albion - Manchester United (14.08.2011) - atenats - 14-08-2011 19:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości