Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Bromwich Albion 1-2 Manchester United (14.08.2011)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #36
Re: PL: West Bromwich Albion 1-2 Manchester United (14.08.2011)
sebos_krk napisał(a):Iker i Gigi. Macie jeszcze kogoś kto z miejca wejdzie i załatwi bramę? Nie. To siedzieć cicho

Czyli co, każdy bramkarz, który do nas przyjdzie nie poradzi sobie na początku? Tak to zabrzmiało.


samcro napisał(a):A ja jak mówiłem, będę śmiał się jeszcze z idiotów którzy skreślają już hiszpana

Ktoś już go skreślił? Jak dotychczas zbiera tylko zasłużoną krytykę.Drugi mecz o stawke i kolejna bramka na jego konto.Wydaje mi się, że kibice moga byc zirytowani takim obrotem sprawy.

Fatalna sprawa z tymi kontuzjami obrońców.Wydawałoby się, ze mamy tak mocno obstawioną defensywę, a tutaj znowu zaskakuje nas ogrom problemów zdrowotnych w tej formacji.Jeszcze oddaliśmy O'Shea <ściana> Nie licząc występu Dejwida to mecz dosyć dobry w naszym wykonaniu.Środek pola bardzo dobrze, Rooney piękna bramka, a Young...brak słów.W naszym nowym skrzydłowym podoba mi się to, że nie drybluje na siłe, lecz wybiera te najłatwiejsze rozwiązania.Wprowadza bocznego obrońcę czy zagrywa tak jak przy bramce do Rooney'a.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
14-08-2011 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: West Bromwich Albion 1-2 Manchester United (14.08.2011) - Ruuuuuuuuuud - 14-08-2011 19:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości