Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Bromwich Albion 1-2 Manchester United (14.08.2011)
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #42
Re: PL: West Bromwich Albion 1-2 Manchester United (14.08.2011)
No przede wszystkim Rio i Vida... Ich nota to minimum 6.5 bo robili to co do nich należy, więc noty zdecydowanie zbyt niskie w ich przypadku są.
I nie jestem pewien, czy Tom powinien zasługiwać na 8. Bardziej ocena taka sama jak u Andersona. Young był aktywny, ale parę mankamentów było, choć gol działa na jego korzyść to się mogę zgodzić. I w porównaniu do ocen Twoich to Nani był bardzo niewidoczny + zmarnowana setka i tutaj 6 bym dał.

Co do De Gei to odkąd się pojawił w składzie Atletico to każdy komentator C+ mówił "David De Gea" i raczej się to nie zmieni. Choć trzeba oddać, że Laboga rzadko komentuje angielską i słychać było, że starał się wymawiać tak jak by był anglikiem niektóre nazwy.
Wracając do naszego bramkarza, to napewno zmiana teraz była by złym wyborem. Myślę, że David musi popełnić mimo wszystko większą gafę albo zbyt wcześnie na ławce nie siądzie. I dobrze, bo strata zaufania przez bossa nie pomogła by mu w zaaklimatyzowaniu się w klubie.
14-08-2011 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: West Bromwich Albion 1-2 Manchester United (14.08.2011) - Hubson - 14-08-2011 22:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości