Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Tottenham (22.08.2011)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #25
Re: PL: Manchester United 3-0 Tottenham (22.08.2011)
Fergie's Babes 8-)

Wspaniała druga połowa w naszym wykonaniu i 3:0 to najniższy wymiar kary. Miły dla oka mecz, piękne gole, a wszystko to zasługą naszej młodzieży. Jestem pod wrażeniem. Pierwsza połowa średnia, ale w drugiej ogarnęli się ci, którzy najbardziej zawodzili, czyli Welbeck i Anderson.

Niezły występ De Gei, bardzo pewny siebie, ale musi zostawać po treningach i ćwiczyć dośrodkowania, bo po raz kolejny przytrafił mu się błąd, który mógł mieć poważne skutki. Natomiast w grze nogami jest dla mnie lepszy nawet od van der Sara (hiszpańska szkoła). Do tego kilka udanych interwencji. W sumie chłopak jest młody, więc błędy muszą się zdarzać. Doświadczenie na pewno je zminimalizuje.

Fantastyczna gra formacji obronnej. Na szczególne słowa uznania zasługuje Jones. Ten wślizg, jak Bale wchodził w pole karne - :shock: Niesamowicie pewny chłopak. Evans nieco słabiej (bałem się, że wyleci), ale także na plus. Smalling w drugiej połowie zagrał świetnie, bardziej ofensywnie i często można go było widzieć, biorącego udział w konstruowaniu ataków. Do tego znakomita gra w defensywie. No i Evra, najsłabszy z defensywy, kilka razy ograny przez Lennona, ale cóż - to już standard Wink

Skrzydła dla mnie na plus, nawet krytykowany przez was Nani mnie osobiście nie zawiódł. Wiadomo, że oczekiwania wobec niego są duże, ale nie zawsze będzie grał tak jak z City. Kilka dobrych dośrodkowań, jak na niego to bardzo dobrze w defensywie, może zabrakło celnych strzałów, ale generalnie występ na plus. Young zostawił dużo zdrowia na boisku, starał się brać ciężar gry na swoje barki i chwała mu za to. Lubię go, widać w nim niezwykłą determinację i pragnienie osiągania sukcesów. Takich piłkarzy nam trzeba.

Środek pomocy nierówno. W pierwszej połowie i Cleverley i Anderson grali za mało agresywnie, przez co nie mogliśmy przejąć inicjatywy i w konsekwencji stwarzać okazji bramkowych. W drugiej połowie poprawili się pod tym względem i od jakiejś 60 minuty niemalże do końca meczu graliśmy rewelacyjnie. Znakomita asysta Cleverleya - dośrodkowanie klasy światowej. Anderson w drugiej połowie także dużo lepszy - i w defensywie i w ataku, czego konsekwencją była bramka po pięknej akcji.

No i atak, może zacznę od Rooneya. Znakomity występ i takiej gry jak dziś od niego oczekuję. Absolutnie kluczowy zawodnik naszego składu, lider drużyny. Welbecka po pierwszej połowie chciałem zmienić, ale takie uczucie towarzyszyło pewnie większości z was. Ale druga połowa była świetna w jego wykonaniu, dużo pewności siebie dała mu bramka. Zaczął grać z większą swobodą, pokazał kilka dobrych akcji, no i ta asysta :shock:

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
22-08-2011 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 3-0 Tottenham (22.08.2011) - mucha - 22-08-2011 22:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości