Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #163
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Jeśli mamy już kupić jakiegoś napastnika to głównym kandydatem powinien być Dimitar Berbatov. Ma on już za sobą dwa sezonu na angielskich boiska i trzeba powiedzieć że radzi sobie bardzo dobrze, strzelił dotychczas 46 bramek. Widać że odpowiada mu styl gry na wyspach, a inni? Nie wiadomo... Huntelaar strzela praktycznie bramę za bramą w lidze Holenderskiej, ale wiemy jaka jest różnica między tą ligą a Angielską... ktoś pewnie zaraz napisze że przecież Ruud sobie poradził. W porządku ale taki Keżman już sobie nie poradził...Poza tym martwi mnie fakt że możemy wrócić do takiego stylu gry tak, jak za czasów Ruuda, ktoś już tam wyżej o tym wspomniał....
Villa ma za sobą bardzo dobry sezon w przeciętnej Valencii i bardzo dobry występ na ME, które niestety z powodu już się dla niego zakończyły...tylko jest jeden problem. Tak jak wspomniał Barti nie jest on za wysoki... a my już mamy takich napastników (czyt. Rooney i Tevez) i kolejny wg mnie nie jest nam potrzebny.

Także ja mówię jak już mamy kupić napastnika to ja jestem za Bułgarem, który w Anglii radzi sobie bardzo dobrze. Nie będę również płakał gdy nie kupimy żadnego napastnika...tym bardziej że tylko my chcemy go kupić, także jakby co to do transferu może dojść w styczniowym oknie transferowym....

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
29-06-2008 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Foster - 29-06-2008 14:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 52 gości