Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #164
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Mata napisał(a):Klas Jan Huntelar i wszystko jasne <niesforny>
Dawać go do MU i tyle, wiadomo że Holenderska liga to nie Angielska ale przecież RvN trafił do nas z tejże ligi.
Nigdy nie lubiłem RvN- taki sęp w polu karnym. Fakt- był królem pola karnego i zdobył mnóstwo bramek, ale nie tylko to się liczyło. Jak wspomniał maju, podobnie wyglądało by to pewnie z Klaasem-Janem- wszystkie piłki grane na jego a on dostawia tylko nóżkę tudzież głowę i Hurra.
W nowym sezonie, po odejściu Ruuda z Old Trafford cały zespół wziął się za strzelanie bramek. Fakt- trzeba było więcej kombinować, bo już nie wystarczyło dograć do kogoś z przodu i bramka. Wymagało się większego zaangażowania w akcje ofensywne- podobało mi się to. Z tego co kojarzę to z pierwszej 11 nie udało się strzelić tylko Garemu, więc efekty były całkiem niezłe Smile
Huntelaar za bardzo przypomina mi RvN, więc nie chciałbym go zobaczyć w MU. Bardziej skłaniałbym się do któregoś z młodych wychowanków- ewentualnie Berbatov, jeśli SAF koniecznie chciałby kogoś sprowadzić. Jest sprawdzony na wyspach i posiada wszystkie umiejętności, które powinien mieć mieć piłkarz na miarę United.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
29-06-2008 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Lukas - 29-06-2008 14:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 59 gości