Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #106
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Deco w Chelsea. To świadczy o tym, że działacze The Blues już się pogodzili z odejściem Lamparda. Wydaję mi się, że będzie to osłabienie naszych rywali. Deco owszem jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale ciężko będzie mu zastąpić Anglika. Jestem bardzo ciekawy jak Portugalczyk się zaprezentuje w Premiership. Jego styl gry pasuje do ligi Angielskiej. Wydaje mi się, że szybko się tutaj zaklimatyzuje

Cytat:Alonso, niezdecydowany gdzie chce grać, natomiast O'Neill oświadczył, że puszczą Barry'ego. No i hicior z gazet czyli: Benitez, chce Robbiego Keane'a, a w drugą stronę miałby powędrować Krołcz no i pare mln Ł :lol: Ci to kurwa maja wyobraźnie.

Crouch jest zawodnikiem bardzo niedocenianym przez Beniteza. W ogóle Hiszpan przeprowadza dziwne transfery. Nie rozumiem jego niektórych ruchów. Xabi Alonso spisuje się bardzo dobrze w Liverpoolu. Nie schodzi poniżej pewnego poziomu, a z tego co widzę to Liverpool chce się go pozbyć. Risse już odszedł. W poprzednim sezonie zazwyczaj grzał ławe, ale jak już grał to spisywał się całkiem nieźle. Z takim podejściem Liverpool niczego nie zwojuje. A co do Keana. Jest to ciekawy zawodnik, ale po co The Reds kolejny napastnik ?

Cytat:A Adebayor chce, zarabiać 120 tys Ł tygodniowo.

No tak. Pierwszy znakomity sezon, więc normalne że chce podwyżki. Kibice Arsenalu pewnie stracili do niego teraz szacunek. Jest to bardzo podobna saga do tej naszej z Ronaldo. Ale prawde mówiąc wątpie żeby gdzieś odszedł

Cytat:czyli wygląda na to, że Hleb pewnie nie ma w planach gry w Arsenalu na przyszły sezon

No już od jakiegoś czasu wiadomo, że nie ma. Ponoć w jakimś wywiadze sam powiedział, że chce odejść.

Tak w ogole zauważyłem, że nasza konkurencja się osłabia zamiast się wzmacniać. Dobra nasza
01-07-2008 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League - Rudii - 01-07-2008 12:22
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League - R.A.B. - 02-02-2009, 19:23
Transfery na ostatnią chwilę - Miko - 01-09-2009, 12:57
Re: Newsy piłkarskie - Jaroldz - 30-12-2010, 10:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 48 gości