Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-6 Manchester City (23.10.2011)
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #11
Re: PL: Manchester United- Manchester City( 23.10.2011; 14:30)
Jak dla mnie pomysł mocno ryzykowny, nie chodzi już nawet o to, że Rafael jest po kontuzji ale jego styl gry. Bliźniak może czasami zostawiać sporo miejsca za swoimi plecami. Co prawda Twat nie zagra pewnie, ale trzeba też się liczyć, że któryś z innych graczy podpadnie naszemu defensorowi Wink

Pisałem na początku sezonu, że Smalling nie jest dla mnie naturalnym prawym obrońcą, jednak w tej sytuacji postawiłbym na niego bo gwarantuje więcej bezpieczeństwa z tyłu. Pogodzić wszystkich mógłby też w sumie Jones, który zrobiłby wtedy miejsce Chrisowi na środku. Tylko, że cały czas mam wątpliwości gdzie z Phila jest lepszy pożytek- z jednej strony daje dużo pewności na środku obrony ale ma też świetny ciąg na bramkę.

@ daniel- co do obrony to mamy sporo możliwości skoro wszyscy są zdrowi. Ja bym jednak chętnie zobaczył w obronie jednego młodego gracza. Tym doświadczonym powinien być moim zdaniem Vidic. Ferdinand jednak ostatnio mnie nie przekonuje a młodzi pokazują, że wcale nie trzeba się martwić o ich formę.
22-10-2011 13:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United- Manchester City( 23.10.2011; 14:30) - Sirius - 22-10-2011 13:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości