Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-6 Manchester City (23.10.2011)
muluk Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #43
Re: PL: Manchester United- Manchester City( 23.10.2011; 14:30)
Tak to już jest, po meczu z Arsenalem nagle zostaliśmy ogłoszeni mistrzami po trzech kolejkach. Teraz nagle po dziewięciu już szans na te mistrzostwo nie mamy. Może niektórzy nie wiedzą, ale żeby zdobyć mistrzostwo trzeba być na pierwszym miejscu po 38 kolejkach.
Ja wiem, kompromitacja i wielki wstyd, ale proponuję trochę chłodniej spojrzeć na całą sprawę. Może taki zimny prysznic da niektórym do myślenia. Punktów za darmo się nie rozdaje o czym mogli niektórzy pomyśleć po początku sezonu. Ja też nie zwalałbym całej winy za porażkę na Evansa. Fakt, kartka nie pomogła, ale to cała obrona zagrała źle. Taki zespół jak United nie powinien tracić trzech bramek w 90 minucie. Niby i tak mecz był już przegrany, ale takiej kompromitacji by nie było. Liczę w tej chwili na Fergusona, że zadziała w odpowiedni sposób. Porażka boli, bardzo boli, ale zostaje nam tylko iść do przodu i wierzyć, że będzie lepiej. Teraz przede wszystkim nie można się poddać.
23-10-2011 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United- Manchester City( 23.10.2011; 14:30) - muluk - 23-10-2011 16:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości