Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-6 Manchester City (23.10.2011)
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #49
Re: PL: Manchester United- Manchester City( 23.10.2011; 14:30)
Co tu można napisać. Dawno takiej kompromitacji nie widziałem :cry:

Pierwsza połowa nie zapowiadała jeszcze takiej katastrofy. Do straty bramki nawet bardzo dobrze to wyglądało bo dominowaliśmy. City nie radziło sobie na lewym skrzydle z Youngiem a na prawej współpraca Naniego ze Smallingiem też ładnie wyglądała. Widać było, że chcemy ten mecz wygrać na skrzydłach. Tylko co z tego, że graliśmy widowiskowo skoro na siłę pchaliśmy się w zamurowane pole karne. Nie rozumiem czemu nie strzelaliśmy z dystansu- dwie próby (jedna Ando i jedna Roo) i to marnej jakości to trochę za mało. City zagrało mądrze z kontry i przegrywaliśmy. Według mnie poza Evansem zawalił też Fletcher. Chwilę po straceniu bramki było widać, że stanęliśmy ale potem wszystko wróciło do normy.

Za to druga połowa to już masakra. Nie wiem czemu skoro Evans jest w takiej formie to Jones siedział na ławce. Grając w dziesiątkę już nie mieliśmy praktycznie szans. Dwie bramki bo prawie bliźniaczych akcjach to według mnie znowu popis naszych środkowych obrońców a i bramkarz mógł próbować przeciąć piłkę. Gol Fletchera niestety podziałał odwrotnie niż powinien. My ruszyliśmy do ataku a City strzelało...

Nie chce się już nad nikim pastwić bo wszyscy zagrali żenująco, ale poza Evansem to z wyjątkowo kiepskiej strony pokazał się Ando, który też mógł wylecieć. Nie bronił bym Roo bo miał ładną sytuację po zagraniu Welbecka (chwilę po kiksie Evansa) i też nie opanował piłki.
23-10-2011 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United- Manchester City( 23.10.2011; 14:30) - Sirius - 23-10-2011 18:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości