Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-6 Manchester City (23.10.2011)
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #58
Re: PL: Manchester United- Manchester City( 23.10.2011; 14:30)
Wstyd, hańba i kompromitacja. Tak trzeba opisać ten mecz i tyle. Wczoraj obejrzałem najgorszy mecz w wykonaniu United jaki pamiętam. Myślałem, że już nie będzie gorszego od tego 1:4 na OT z Liverpoolem, a jednak nasi piłkarze postarali się o to.

City było lepsze i wygrali zasłużenie. Nawet kiedy graliśmy po 11 to oni zdołali strzelić gola, a my nie. Co z tego, że mieliśmy inicjatywę przez 30 minut pierwszej połowy, jak nic z tego nie wyniknęło.

Niestety, musimy się zacząć godzić z tym, że City coraz częściej będzie z nami wygrywać, mają szerszy skład, bardziej wyrównany, w ataku mają więcej indywidualności, a przecież z sezonu na sezon będą coraz lepsi i silniejsi i jeśli nie w tym, to w następnym sezonie zdobędą to mistrzostwo. Taka jest smutna prawda.

Wczoraj u nas każdy dał dupy, a już najwięcej Evans. Nie wiem, dlaczego SAF ciągle miesza z linią obrony i nie chce postawić na sprawdzony skład defensywy. Statystyki mówią same za siebie. De Gea jest najczęściej zatrudnianym bramkarzem w lidze. To nie przypadek. Kiedy wygrywamy mecze o tym się nie pisze i nie mówi. W takim meczu jak wczoraj Vidić byłby lepszy od Evansa. Jones także byłby lepszy od Smallinga na RB.

Kompletnie rozczarował mnie Nani, który nie dość, że był słaby w ataku, to jeszcze nie udzielał się za dużo w defensywie. Pierwsza bramka obciąża konto właśnie jego i Evansa.

Tracimy do City już 5 pkt, co przy tak grającym rywalu będzie ciężkie do odrobienia. Ale nie niemożliwe. Czas spiąć poślady, przestać eksperymentować ze składem i w końcu powrócić do tego, co graliśmy na początku.

A kibice City :?: Niech się cieszą. Mają swoje 5 minut. Po tym jak szejkowie wpompowali w klub ok. miliard funtów w końcu mogą chwalić się tym, że rozwalili nas i są na czele ligi. Sportowo nigdy by nie weszli na taki poziom. Dlatego nigdy nie dorównają Manchesterowi United.
24-10-2011 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United- Manchester City( 23.10.2011; 14:30) - Jaroldz - 24-10-2011 10:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości