Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #3218
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A ja tam bym obstawał przy Philu na prawej stronie, z jego ciągiem do przodu może ten pomysł wypalić. W środku mamy 4 graczy poza Jonesem. Vidic, Rio, Smalling i Evans, jeżeli nie będzie katastrofy z kontuzjami to spokojnie Phil może występować na prawej stronie, w najbliższym czasie nie będzie jakiś strasznie ciężkich meczów, więc będzie można zweryfikować ten pomysł.

A na lewej? Ktoś wspomniał, że Fabio niech się skupi na prawej, a Fryers będzie zmiennikiem Evry. Nieco za wcześnie na to, chłopak zaliczył raptem 2 (?) spotkania w pierwszym zespole i pojawia się trudne pytanie - zaufać mu i faktycznie za jakiś czas zacząć mu dawać coraz więcej szans, żeby rywalizował z Patem (choć na dzień dzisiejszy nie ma porównania), czy poszukać kogoś. Foster pytałeś kogo - ja bym nazwiska nie podawał, bo nie zdziwiłbym się gdyby i tym razem Ferguson wyłowił anonimowego gracza, który okaże się strzałem w dziesiątkę. Jeśli faktycznie ktoś zostałby kupiony to Fryers mógłby pójść na wypożyczenie.
30-10-2011 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Tomek91 - 30-10-2011 21:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości