Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #199
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
pawlo napisał(a):
Sarni napisał(a):W jaki sposob Ruud nie pasowal do stylu?

Bardziej chodziło o to, przynajmniej mnie, ale nie wiem czy to na tym forum pisłem, że z RvN graliśmy innym stylem. Nie, że nie pasował, tylko że był inny i jakoś nie widzi mi się do niego wracać, szczególnie teraz, gdy gramy naprawdę piękną i skuteczną piłkę.

A mi sie z kolei czesto wydaje, ze taki Ruudopodobny napastnik w wielu momentach by sie nam przydal. Nawet w ostatnim sezonie mielismy duzo meczow, w ktorych nie moglismy sie po prostu przebic przez mur obronny, albo marnowalismy setke za setka i myslalem "z Ruudem by sie tak nie dzialo". Roznica w stylu jest glownie taka, ze teraz nie mam centralnego napastnika, na ktorego mozna by liczyc z przodu i gra dzieli sie miedzy wielu zawodnikow - nie zawsze wychodzi nam to na dobre.

Na Sahe to ja w ogole nie licze, bo po tak dlugiej przerwie bedzie pewnie jeszcze bardziej kontuzjogenny, a i z forma pewnie tez najlepiej nie bedzie. Poza tym to, ze "zdrowy Saha to super Saha" to tez troche mit, bo jego bilans w United jest lekko mowiac przecietny (mniej niz 0,25 bramki na mecz) i Ruudowi do piet nie dorasta.

Anyway, Ruud nie odszedl z klubu dlatego ze NIE PASOWAL do stylu, tylko dlatego, ze mial trudny charakter.

jestem barmanem na tym dancingu
02-07-2008 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Sarni - 02-07-2008 14:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 53 gości