Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #200
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
mally napisał(a):michal85, ale naprawdę sądzisz, że Ferguson blokuje im wejście? Że mając do wyboru podobnych zawodników kieruje się tym żeby pieniądze wydać? Jasne, Scholes eksplodował po dwudziestce, ale jaki jest sens każdego piłkarza z potencjałem trzymać do tej dwudziestki? Zresztą kiedyś sytuacja chyba ciut inna była. Moim zdaniem jeżeli Ferguson kupuje młodych Adersonów, Naniów czy wcześniej Ronaldów to nie dlatego, że ma taki kaprys, tylko dlatego, że muszą oni być sporo lepsi od naszych Welbacków.
Póki co nikt im miejsca nie blokuje. Ja od dawna wyrażam jedynie nadzieję, że zawodnicy pokroju Evansa, Welbecka, Campbella czy nawet Simpsona dostaną szansę. Większość z nich już pokazała, że drzemie w nich olbrzymi potencjał, ale jeszcze nikt nie polepszył swoich umiejętność poprzez siedzenie na ławce, czy trubynach.

A jak dla mnie Saha w dobrej formie to świetny napastnik. Trudno mi powiedzieć, czy lepszy od RvN, ale nie mam wątpliwości, że wolę właśnie ten typ napastnika, jaki reprezentuje Francuz. Jak już wcześniej powiedziałem - typ rvn-owski przydałby się nam, ale w roli zmiennika.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
02-07-2008 14:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - michal85 - 02-07-2008 14:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 58 gości