Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Swansea City 0-1 Manchester United (19.11.2011)
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #27
Re: PL: Swansea City 0-1 Manchester United (19.11.2011)
Kwas napisał(a):Spodziewałem się tego typu pocisku z twojej strony.

Ale niby jaki to pocisk? Czy znowu źle odbieram wagę czy też skalę słowa 'pocisk' ?
Ja jedynie wyraziłem swoją dezaprobatę z wrażeń wizualnych czy tez estetycznych, oglądania w ostatnim czasie meczy z współudziałem naszej drużyny, nic poza tym. Ani nie odnoszę się do tego czy to element taktyki, ani nie neguje tego czy taka gra na zdobywanie punktów najmniejszym nakładem sił ma lub nie ma sensu. Mi się po prostu nasza gra nie podoba, nie widzę w niej ani pomysłu ani poprawy, bo to że nagle u zdecydowanej większości naszych zawodników nastapił jakiś drastyczny regres formy to jedno, ale osobną sprawą jest to, że przychodzi mi oglądać nijakie mecze w naszym wykonaniu, kiedy nie mam pewności co do gry obrońców, pomocników, skrzydłowych czy napastników.
Poza tym moje psioczenie, jest psioczeniem wielu (nie tylko na tym forum), których kuje w oczy taki styl (a w zasadzie jego brak) jaki prezentujemy grając z teoretycznie słabszymi rywalami. Chwała naszym za imponujący początek sezonu, jednak dziwi mnie takie rozmienianie się na drobne i tłumaczenie tego stanu czy to kontuzją Toma, czy roszadami w obronie, czy taką taktyką na ten okres sezonu, czy jeszcze czymś innym. Nie ma pomysłu na grę i tyle.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
20-11-2011 12:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Swansea City 0-1 Manchester United (19.11.2011) - daniel - 20-11-2011 12:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości