Ankieta: Co powinien zrobić Ferguson?
Ankieta jest zamknięta.
Pozwolić odejść Ronaldo, jeśli wpłynie odpowiednio wysoka oferta. 33.33% 21 33.33%
Zatrzymać go za wszelką cenę. 6.35% 4 6.35%
Zatrzymać w klubie jeszcze na rok, a potem pozwolić odejść. 4.76% 3 4.76%
Posadzić Cristiano na trybunach. 9.52% 6 9.52%
Sprzedać i kupić kogoś, kto chciałby grać dla MU. 20.63% 13 20.63%
To wymysły gazet. Ronaldo nie chce opuszczać Manchesteru. 25.40% 16 25.40%
Razem 63 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak potoczą się losy Ronaldo?
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #98
Re: Jak potoczą się losy Ronaldo?
Rafcio napisał(a):
michal85 napisał(a):A wywiad po meczu z Niemcami (VIDEO!)

Ale tego wywiadu nie było. Ktoś z Portugalskiej Federacji powiedział.

michal85 napisał(a):A wywiad z hiszpańskim dziennikarzem Sky Sports(Audio!)?

Dasz linka do tego?

<a class="postlink" href="http://pl.youtube.com/watch?v=AtzHUCi2oqY">http://pl.youtube.com/watch?v=AtzHUCi2oqY</a>

Tłumaczenie
Cytat:It's a thing that i want, it's a dream that i have and all knows what i want but it don't depends on me.

(It is difficult to leave MANUTD?)
Always is difficult because its not only one person decides this decision but they are more people on this. But I will see i think it would be good for both.

It's a dream what do you want to know.. for me its a good opportunity and like scolari says "The convenies always passed sometimes"

I hope that this dream come true.

A na necie jest również wywiad VIDEO Ronaldo po meczu z Niemcami. Zresztą, mówiłem o tym na tym forum pewnie już ze 2 razy...

Cytat:Jeżeli mówimy o zblizającym się sezonie, a raczej tak, to nie ma takiej wypowiedzi. Mówi, że chce grać w Realu kiedyś. Ronaldo ględzi w około tematu najszerzej jak umie i nie mówi nic konkretnego." To nie jest tylko moja decyzja", " Myślę, że to będzie dobre dla obu klubów" i tak dalej... Powtarzam, nic konkretnego, tylko jakaś szopka medialna i zabawa z dziennikarzami. Przynajmniej w moim odczuciu. Ja nie widziałam i nie słyszałam żadnej jego wypowiedzi, w której stwierdza, że opuszcza United i przypuszczam, że nie zobaczę [ w tym sezonie ].
To już się zabawne robi. Przecież każdy wie o co chodzi. Nie róbmy z siebie idiotów. O marzeniu to mówił 2 miesiące temu(wtedy nadmieniał - i słusznie - że marzenia nie zawsze się spełniają) i nikt tego się nie czepiał. Później stwierdził, że zostaje, a następnie kilka dni później, że nie wie co przyniesie przyszłość. Przecież nie pytano go, czy na zawsze będzie na OT, tylko o przyszły sezon.

Naprawdę nie rozumiem, jak można nadal wierzyć w to, że Ronaldo nie chce odchodzić. On chce odejść i co do tego nie powinno być żadnych wątpliwości. Inna sprawa, że Portugalczyk ma niewiele do gadania Tongue

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-07-2008 11:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Jak potoczą się losy Ronaldo? - michal85 - 03-07-2008 11:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości