Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #226
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Sarni napisał(a):A mi sie z kolei czesto wydaje, ze taki Ruudopodobny napastnik w wielu momentach by sie nam przydal. Nawet w ostatnim sezonie mielismy duzo meczow, w ktorych nie moglismy sie po prostu przebic przez mur obronny, albo marnowalismy setke za setka i myslalem "z Ruudem by sie tak nie dzialo". Roznica w stylu jest glownie taka, ze teraz nie mam centralnego napastnika, na ktorego mozna by liczyc z przodu i gra dzieli sie miedzy wielu zawodnikow - nie zawsze wychodzi nam to na dobre.

Nie no, co do braku gracza Ruudopodobnego, to w pelni się zgadzam. Zresztą już nie raz o tym pisałem i dokładnie te same argumenty podawałem. Chyba nie ma wątpliwości, co do tego, że przyjdzie do nas gracz, który będzie umiał grać tyłem do bramki. Tylko teraz kwestia tego jaki styl zawodnika będzie. Zdecydowanie wole kogoś bardziej w stylu Sahy, czyli oprócz tego, że zajebiście umie grać tyłem, to jeszcze sam jest świetnie wyszkolony technicznie i do kombinacyjnych gier sie nadaje. Takim typem jest moim zdaniem Berbatov. Oczywiście najbardziej wolałbym, żeby Ruud nie odchodził, ale że odszedł to wolę napastnika trochę inaczej grającego, a Huntelaar wydaje mi się graczem dużo bardziej zbliżonym do Ruuda (choć mało go widziałem raptem parę razy).

Sarni napisał(a):Anyway, Ruud nie odszedl z klubu dlatego ze NIE PASOWAL do stylu, tylko dlatego, ze mial trudny charakter.

A tego to ja nigdy nawet nie sugerowałem, bo przecież wiadomo czemu odszedł Ruud. Choć moim zdaniem zyskaliśmy dzięki temu wizualnie.

A co do tego młodziaka do ataku, to ciężko mi w sumie powiedzieć. Mamy na tyle ofensywnych skrzydłowych, że po prostu ich przesuwamy do ataku zamiast dać szansę młodemu. Jedyny wyjątek od reguły to był Campbell w derbach, ale to raczej wypadek przy pracy był niż realizacja jakiegoś planu.

A mam też obawy, czy mając teraz takiego Rooneya w rezerwach, wykorzystalibyśmy go, czy jednak poszedłby w zapomnienie i dobijając do obecnego wieku, odszedłby do średniaka mając braki w ograniu, które spowolniłyby jego rozwój.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
04-07-2008 00:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - pawlo - 04-07-2008 00:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 51 gości