Ankieta: Co powinien zrobić Ferguson?
Ankieta jest zamknięta.
Pozwolić odejść Ronaldo, jeśli wpłynie odpowiednio wysoka oferta. 33.33% 21 33.33%
Zatrzymać go za wszelką cenę. 6.35% 4 6.35%
Zatrzymać w klubie jeszcze na rok, a potem pozwolić odejść. 4.76% 3 4.76%
Posadzić Cristiano na trybunach. 9.52% 6 9.52%
Sprzedać i kupić kogoś, kto chciałby grać dla MU. 20.63% 13 20.63%
To wymysły gazet. Ronaldo nie chce opuszczać Manchesteru. 25.40% 16 25.40%
Razem 63 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak potoczą się losy Ronaldo?
miszcz26 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #107
Re: Jak potoczą się losy Ronaldo?
paolo napisał(a):
miszcz26 napisał(a):A nawet szacunek za to że nurkuje w polu karnym - wiesz czemu? bo jest sprytny i chce zrobić wszystko obojętne czy "legalnie" czy nie dla swojego zespołu.

A nurkowanie Drogby też lubisz? Czy tylko Ronaldo-nurka zaliczamy do "Lubiane"? Mnie osobiście wkur...za to zachowanie w polu karnym jednego i drugiego. Ale np. takie odgrywanie się np. na Bale'u było w porządku.

Taka jest dzisiejsze piłka - robisz wszystko żeby twoja drużyna zwyciężyła - osobiście mogę się wkurzać że Drogba nurkuje w meczu z MU ale czy go za to potępiam? NIE! Czy twoim zdaniem wykoszenie napsastnika wślizgiem od tyłu na nogi żeby uniemożliwić strzelenie gola jest bardziej "honorowe" nawet jeśli ryzykujesz zdrowiem innego człowieka? to są dokładnie porównywalne sytuacje - i przy nurkowaniu i przy niebezpiecznym wślizgu zawodznik chce jednego - zrobić wszystko żeby twoja drużyna wygrała
Może jestem cyniczny - CEL UŚWIĘCA ŚRODKI - to moje prywatne zdanie.
A wracając do Rona - Jest dobrym technikiem i jest często faulowany i w polu karnym i poza nim i bardzo często sędziowie nie odgwizdują fauli na nim. Ron jest dobrym aktorem stroi minki, płacze, rozkłada ręce i kiedy można nurkuje - a nuż się udaBig Grin I ja osobiście nie mam z tym żadnego problemu....
04-07-2008 09:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Jak potoczą się losy Ronaldo? - miszcz26 - 04-07-2008 09:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości