Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
zieli Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #233
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Sarni napisał(a):To, co podales, to przyklady bzdurnych wypowiedzi (choc akurat ani Ronaldinho, ani Figo o "kochaniu" klubow nie mowili), to o czym ja mowie to fakt.

Figo całował flagę Barcelony niedużo przed przejściem do Realu, zresztą przykładów takich 'miłości' jest dużo, nie będę Ci przytaczał poszczególnych, bo mi się po prostu nie chce, ale sądzę, że jeżeli nie będziesz uparty, to się ze mną zgodzisz, że zdecydowana większość zawodników idzie tam, gdzie lepiej zapłacą, gdzie mają większe możliwości rozwoju, większe prawdopodobieństwo trofeów. Jak dla mnie to, że Crespo się nie podobało w Chelsea nie znaczy, że znów nie chciałby spróbować sił w Premiership. MU i Chelsea to dwie różne drużyny, dwa różne style, dwie różne historie i jak dla mnie gdy zaproponuje się mu godziwą pensję można spokojnie o niego powalczyć z klubami Serie A, a na godziwą pensję on zasługuje.

Sarni napisał(a):Jak w kiblu publicznym smierdzi bardzo, to nie idziesz do niego drugi raz. Chyba, ze bardzo musisz. Crespo nie musi.

Jak śmierdzi w jednym kiblu publicznym, nie znaczy, że tak jest na całym świecie.
04-07-2008 17:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - zieli - 04-07-2008 17:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 59 gości