Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #234
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
zieli napisał(a):
Sarni napisał(a):To, co podales, to przyklady bzdurnych wypowiedzi (choc akurat ani Ronaldinho, ani Figo o "kochaniu" klubow nie mowili), to o czym ja mowie to fakt.

Figo całował flagę Barcelony niedużo przed przejściem do Realu, zresztą przykładów takich 'miłości' jest dużo, nie będę Ci przytaczał poszczególnych, bo mi się po prostu nie chce, ale sądzę, że jeżeli nie będziesz uparty, to się ze mną zgodzisz, że zdecydowana większość zawodników idzie tam, gdzie lepiej zapłacą, gdzie mają większe możliwości rozwoju, większe prawdopodobieństwo trofeów. Jak dla mnie to, że Crespo się nie podobało w Chelsea nie znaczy, że znów nie chciałby spróbować sił w Premiership. MU i Chelsea to dwie różne drużyny, dwa różne style, dwie różne historie i jak dla mnie gdy zaproponuje się mu godziwą pensję można spokojnie o niego powalczyć z klubami Serie A, a na godziwą pensję on zasługuje.

Mowimy o zawodniku, ktory zaakceptowal 30% obnizke pensji, byle nie grac w Chelsea i nie zostawac w Anglii. Nie wiem, na jakiej podstawie twierdzisz, ze wrocilby do Anglii dla pieniedzy, bo wedlug mnie nie wrocilby na pewno. Skoro raz uciekal z kraju za wszelka cene, i to z miasta o wiele bardziej atrakcyjnego i latwiejszego do zaakceptowania dla cudzoziemcow, to powrot do kraju bylby bez sensu.

A argument o placeniu i trofeach jest akurat w tym momencie nie na miejscu. We Wloszech zarobi tyle samo i ma podobne szanse na trofea, a przy okazji bedzie gral w kraju, ktory kocha. W wieku 30-kilku lat, gdy przez ponad 10 lat zarabialo sie kilka milionow euro za sezon naprawde 10 tysiecy funtow roznicy nie przekona zawodnika, zeby zabieral cala rodzine z powrotem do Anglii i przechodzil przez cos, czego nie lubili drugi raz. Tym bardziej, ze juz raz zrezygnowal ze znacznie wiecej niz 10 tysiecy funtow, zeby w tej Anglii nie grac.

Jak nie bedziesz uparty i nie bedziesz sie staral sprowadzic Crespo do rangi pazernego na kazdy grosz ciecia, to przyznasz mi racje.

jestem barmanem na tym dancingu
04-07-2008 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Sarni - 04-07-2008 17:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 36 gości