Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Fulham 0-5 Manchester United (21.12.2011)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #11
Re: PL: Fulham - Manchester United (21.12.2011; 21.00)
Fantastyczny występ, szczególnie w pierwszej połowie, gdzie był odpowiednio wyważony pressing, swobodna gra piłką, cierpliwość. Każdy spisał się dobrze. Szczególne pochwały dla Naniego - dwie asysty i bramka, Giggsa, Welbecka, Valencii. Myślę, że ta czwórka zdecydowanie najlepsza na boisku, ale reszta drużyny również na wysokim poziomie. Spodziewałem się trudnej przeprawy, ale miło się zaskoczyłem. Szkoda kontuzji Jonesa i Younga. O ile Jones powinien wrócić szybko, to obawiam się, że z Youngiem może być gorzej.

Widać grudzień nam służy, poprawiliśmy grę i naprawdę przyjemnie ogląda się ten zespół. Przed nami dwa najprostsze z możliwych mecze - u siebie z Wigan i Blackburn. Można dać szansę kilku rezerwowym. Jak widać transfery nie są podstawą, kiedy drużynie nie idzie. Jeśli ominą nas kontuzje to nie widzę potrzeby wydawania grubych milionów. Wystarczy ustabilizować formę i wygląda na to, że już nam się to udało. Carrick prezentuje się bardzo dobrze w środku pomocy, Giggs był dzisiaj znakomity. Jest Jones, do gry niedługo powinien wrócić Cleverley. Nie widzę powodu do dramatyzowania. Obrona też wygląda nie najgorzej - Evans z meczu na mecz coraz pewniejszy, na ławkę wrócił Rafael. O skrzydłach i ataku nie ma co wspominać - tam mamy przesyt jakości Smile

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
21-12-2011 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Fulham - Manchester United (21.12.2011; 21.00) - mucha - 21-12-2011 23:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości