Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Fulham 0-5 Manchester United (21.12.2011)
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #16
Re: PL: Fulham 0-5 Manchester United (21.12.2011)
mat.ka napisał(a):Zaczynałem się już o Giggsa bać, na szczęście dziś mnie uspokoił w sposób najprzyjemniejszy z możliwych.

Giggs ostatnie sezony zawsze lepiej kończył niż zaczynał. Zawsze jest wątpliwość, że teraz powinien już skończyć a on pod koniec pokazuje, że wciąż zasługuje na to aby grać i robi to i to jak.

samcro napisał(a):A dodam ze podczas kryzysu MU w listopadzie mieliśmy więcej punktów w tej fazie sezonu niż w każdym poprzednim sezonie

Tutaj też można się zastanawiać na ilę to jest przypadek, że terminarz się tak ułożył, a na ile to zasługa Fergusona, że tak zajebiście trafiliśmy z formą na Tottenham, CFC, czy Arsenal. Póki co strata punktów to tylko Liverpool, City i Newcastle o ile dobrze licze. Myślę, że ten brak formy i zwycięstwa choćby na Goodison to na prawdę punkty-skarby, zwłaszcza, patrząc na wyniki sprzed lat choćby też na Craven Cottage. Mimo słabszej formy, punkty były regularnie zdobywane.

Co do samego meczu to wszystko pięknie zajebiście, jednak 3 ostatni rywale to Wolves, QPR i Fulham. Jakby nie było to Wolves i QPR to się bronią ewidentnie przed spadkiem, Fulham jest bardzo zmęczone bo grają od pół roku non stop. Zaczęli pełne obroty 2 miesiące przed nami i chcę wierzyć, że nawet w pełni sił mecz również by tak wyglądał.

To co na pewno cieszy to skuteczność. W końcu wbiliśmy minimum bramek. Patrząc na mecz z QPR i Wolves bramek powinno być odpowiednio o 4 i o 2 więcej i straty do City było by już tylko 4 a nie 10. Teraz mecz z Wigan to pozostaje nam tylko ich pokarać i to bardzo tak jak tego nie zrobiła ani Chelsea ani Liverpool i nadrobić do City co nie co.
22-12-2011 08:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Fulham 0-5 Manchester United (21.12.2011) - Hubson - 22-12-2011 08:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości