Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Fulham 0-5 Manchester United (21.12.2011)
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #19
Re: PL: Fulham 0-5 Manchester United (21.12.2011)
Wejście w jakże ważny okres świąteczno-noworoczny oceniam na piątkę. Wczorajszym mecz był naprawdę udany w wykonaniu United i jedyne, co może po spotkaniu z Fulham martwić to dwóch kolejnych kontuzjowanych.

Jednak najpierw o dobrych sprawach, świetny początek, szybko strzelona bramka sprawiła, że chłopaki mogli już spokojnie kontrolować grę, a druga bramka już totalnie mnie uspokoiła. Mając w pamięci ostatnie wyprawy do Londynu na Craven Cottage spodziewałem się ciężkiej przeprawy, o wiele cięższej niż miało to miejsce.

Gra, szczególnie w pierwszej połowie, naprawdę cieszyła oko. Spokojnie w tyłach, doby pressing, no i skutecznie. Najbardziej ucieszyła mnie bramka Giggsa, śrubowanie rekordu trwa. Jeśli chodzi o cały zespół - wszyscy pokazali się z dobrej strony, nawet Evra zagrał lepiej niż z QPR, choć liczyłem, że pod koniec zmieni go Fryers, no ale może Zeke dostanie szansę, w którym z kolejnych spotkań.

Nani zagrał super spotkanie, nie dość, że asystował i strzelał to był chyba największym zagrożeniem z naszej strony, fajnie wyglądała jego współpraca z Valencią, kiedy Ekwadorczyk został przesunięty do obrony. Carrick wciąż potwierdza, że jest w formie, a razem z Giggsem rozgrywali świetne zawody w środku pola. W obronie wyglądało to bardzo pewnie, choć Jones jak jeszcze był na boisku ze dwa razy się machnął, ale to pewnie wskutek łokcia od Dempseya (jak na moje to Amerykanin chyba zrobił to z premedytacją, ale musiałbym jeszcze raz to obejrzeć, żeby się upewnić).

Plan na następne dwa spotkania to 6 punktów i przydałoby się przynajmniej tyle samo bramek, gramy na OT z zespołami, które walczą o utrzymanie i nie spodziewam się trudnych przepraw. Zastanawiam się tylko, kto będzie partnerem Carricka, Giggs grał wczoraj całe spotkanie, ale czy wytrzyma kondycyjnie w tym okresie? Fajnie by było gdyby sir Alex dał szansę, na przykład, Pogbie. Jak nie od początku, to chociaż w końcówkach, przy przesądzonym wyniku.

Hubercik napisał(a):Póki co strata punktów to tylko Liverpool, City i Newcastle
+ Stoke
22-12-2011 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Fulham 0-5 Manchester United (21.12.2011) - Tomek91 - 22-12-2011 12:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości