Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #238
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
pawlo napisał(a):Michal85

Ruud w zadnym wypadku nie jest statycznym graczem. To ze akurat gralismy w stylu: kopnij w pole karne, ruud to strzeli nie znaczy ze to wina ruuda. Sarni dobrze to nakreslil. Zreszta poki mial beckhama, ktory dogrywal mu idealne pilki, bylo to ok.

Mnie sie nie podoba tylko to, ze z zawodnikiem takim jak ruud odchodzimy od kombinacyjnej gry z przodu, ktora tak mnie zafascynowala gdy ogladalem pierwsze mecze united na powaznie. Pelna zgoda z sarnim, ze do napastnika co wali 150 bramek nie mozna sie przyczepiac.

Ale z takim napastnikiem tez mozna grac kombinacyjnie. Przeciez w sezonie 2002/03 gralismy bardzo ladna, a zarazem skuteczna pilke z Ruudem w skladzie (46 bramek w sezonie bodajze strzelil), po prostu Ruud byl zawsze na koncu lancucha, za nim bylo trzech zawodnikow, z tylu jeszcze dwoch. Pozniej Beckham odszedl, Solskjaer juz nie mial tej formy, Giggs tez troche zanikl, nie mowiac o Scholesie, ktory dopiero po odejsciu Ruuda tak naprawde odzyskal dobra forme. Sprowadzilismy przecietnych pilkarzy, Ronaldo pilkarzem klasy swiatowej stal sie dopiero po odejsciu Ruuda, obrona tez zaczela funkcjonowac poprawnie dopiero od sezonu 06/07.

Przeciez w sezonie 04/05 byl taki moment, ze gralismy w pomocy z Philem Nevillem, Nickym Buttem, Klebersonem i Djemba-Djemba. Zero kreatywnosci. O czyms takim, jak Ronaldo, Nani, Anderson, Carrick, Hargreaves czy Scholes w formie Ruud mogl tylko pomarzyc przez wiekszosc czasu.

jestem barmanem na tym dancingu
05-07-2008 03:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Sarni - 05-07-2008 03:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 59 gości