Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 5-0 Wigan Athletic (26.12.2011)
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #32
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (26.12.2011; 16:00)
5 bramek strzelonych. Czyli plan wykonany. Skład był dziwny, więc nie ma się co rozpisywać. Jak ktoś napisał na czacie w meczach z Wigan taktyka nie istnieje bo każdy ma parcie do przodu bo inaczej w meczu z nimi być nie może. Berbatov pokazał, że zasługuje na grę i młodzi muszą dawać więcej z siebie jeżeli chcą dalej go sadzać na ławce... jak dla mnie to następny mecz to on obok Rooneya i Welbeck wejść za gorszego powinien.
Wszystko fajnie się ułożyło, zaczyna się najlepszy okres w lidze i już czekam na następny tydzień. Coś czuję, że za tydzien będziemy się cieszyć z lidera po meczu City. O'Neill może pokazać Manciniemu, że jest fachowcem co nie miara. A nawet jeśli City wygra to max 2 bramkami, więc obowiązkiem za tydzień jest zrobienie kolejnej kanonady. Tak jeszcze co do meczu z Fulham to jeżeli Fulham przegrywa z nami 0-5 a remisuje z Chelsea u nich to my na prawdę mamy dobrą formę. Więc puchar anglii jest sprawą otwartą.

Z mniej ważnych spraw to nie wiem czy czerwo dla zawodnika Wigan było słuszne. Wg mnie o wiele bardziej na kartkę zasłużył Dempsey w środę.
Macheda zmiana beznadziejna, nie wiem czemu nie wszedł Welbeck miast Włocha. Fryers może być kozakiem. Szkoda, że Rafael nie zanotował paru minut. Może w meczu z Blackburn zagra od początku.
26-12-2011 18:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (26.12.2011; 16:00) - Hubson - 26-12-2011 18:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości