Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 5-0 Wigan Athletic (26.12.2011)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #37
Re: PL: Manchester United 5-0 Wigan Athletic (26.12.2011)
To muszę chyba zacząć większą uwagę zwracać na grę Gibsona, bo miałem wrażenie, że grał przeciętnie, a w sumie 96% celnych podań to właściwie klasa światowa. Nie jestem uprzedzony do Irlandczyka, wręcz przeciwnie - preferuję jego, a nie chociażby Pogbę. Musiałbym jednak raz jeszcze obejrzeć mecz (a tego mi się nie chce) i przypatrzeć się jego grze, bo miałem wrażenie, ze nie podawał najlepiej. To tylko statystyka, która nie uwzględnia tego czy w danej sytuacji piłkarz mógł podać lepiej lub z jaką precyzją podawał. Z resztą tak wysoki procent celności podań świadczy o tym, że Gibson nie podejmował ryzyka (a może to i dobrze Wink ). W każdym razie, miałem wrażenie, że nie podawał zbyt dobrze, w dodatku w defensywie też nie radził sobie najlepiej i Wigan dosyć łatwo przedostawało się przez środek pola. No i te strzały. Zdaję sobie sprawę, że i tak graliśmy na pół gwizdka, szczególnie po czerwonej kartce dla piłkarza Wigan, więc i więcej chaosu było w poczynaniach naszych piłkarzy, w tym Gibsona Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
27-12-2011 00:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 5-0 Wigan Athletic (26.12.2011) - mucha - 27-12-2011 00:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości