Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #239
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Sarni -- komu, jak komu, ale mi nie zarzucaj, że twierdzę, że Ruud spowalnia naszą grę. Nigdy tak nie napisałem. Ale powiedz mi, ile bramek z poza pola karnego Ruud strzelił w Manchester United? Tak, tak, aż jedną... A skoro mówisz, że Ruud'owi brakowało kogoś takiego, jak Ronaldo w formie. haha. Czyżby kasy nie było na pomocników? Wątpie.
A poza tym... Widzisz, jak teraz gramy? Ile bramek zdobywają napastnicy, a ile Ronaldo? Znów taktyka jest ustawiona na jednego zawodnika. Tylko, że ona wszystkich zaskakuje. Przecież to Ronaldo napędza akcje i o ile odda komuś piłkę, to później wchodzi w pole karne i wykańcza akcje. Jeśli piłki nie odda to sam wchodzi z nią w okolice 20-tego metra i strzela.
A z tym mistrzostwem z 2001 roku, to masz rację, sorry pomyliłem się.

pawlo -- sam powiedziałeś, "kopnij w pole karne, ruud to strzeli nie znaczy ze to wina ruuda", przyznając mi rację. Jeśli tak mówisz, to można śmiało wywnioskować, że kiedy był Ruud, to on odpowiadał za trofea. Przecież mecze (a meczami trofea) wygrywa się dobrze realizowaną taktyką. Taktyka: ja mam kopnąc w pole karne, a Ruud ma strzelić to czyja wina, jeśli ja dobrze w pole kopne a bramki nie będzie? Wina Ruuda.
No chyba, że taktyka jest zła i to ona nie pozwala wygrywać meczów. Wtedy, to co innego. No i właśnie taktyka była zła, aby wygrywać. Wykonawca (RvN) był dobry, ale taktyka zła. Więc ja pytam: PO CHOLERĘ MAMY ZNÓW GRAĆ TAKTYKĄ, KTÓRA NAM NIC NIE PRZYNOSI??!!

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
05-07-2008 08:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - maju - 05-07-2008 08:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 46 gości