Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 5-0 Wigan Athletic (26.12.2011)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #41
Re: PL: Manchester United 5-0 Wigan Athletic (26.12.2011)
Dobre zawody w naszym wykonaniu - nic więcej. Z Fulham zagraliśmy dużo lepiej, ale wczoraj po prostu nie było trzeba. Rywal był bardzo słaby i to wystarczyło, żeby wygrać naprawdę okazale. Wszyscy fajnie, poza Chicha, który jakiś nieswój jest po tej kontuzji, no ale na pewno się jeszcze przebudzi. Najlepsi? Berba, Valencia, Park.

Aaa, słabe też wejście Zakiego. Po pierwsze zabawa pod polem karnym, po drugie cały czas gubił pozycję, ciągnęło go, a to do środka, a to do przodu, na lewej obronie prawie w ogóle go nie było, cały czas mieliśmy tam dziurę. No ale po to są takie mecze, żeby się uczył Wink

Co do Gibsona. Zagrał poprawnie, nic więcej. Dd takie spotkanie po długiej przerwie, mocno zachowawczo grał. Momentami to wkurwiało, gdy już pod koniec nie było wokół niego nikogo w promieniu 10 m, a on klepeczka do obrońców, albo do bramkarza. Wyszedł z myślą, aby "nie spierdolić". Może to i dobrze, tylko że gracz, który boi się spróbować czegoś trudniejszego, boi się, w tym klubie nie zaistnieje. Podzielam zdanie Fostera, Pogba poradziły sobie w tym meczu. Na pewno by więcej ryzykował, więc i błędów mogłoby być więcej. Ale wolę to, niż stawianie na gościa, który i tak lada moment żegna się z tym zespołem.

Btw. Wie ktoś może, czemu przed meczem monetą rzucał Pat, a nie sędzia? :lol:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-12-2011 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 5-0 Wigan Athletic (26.12.2011) - RedLucas - 27-12-2011 16:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości