Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 5-0 Wigan Athletic (26.12.2011)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #42
Re: PL: Manchester United 5-0 Wigan Athletic (26.12.2011)
Cytat:Co do Gibsona. Zagrał poprawnie, nic więcej. Dd takie spotkanie po długiej przerwie, mocno zachowawczo grał. Momentami to wkurwiało, gdy już pod koniec nie było wokół niego nikogo w promieniu 10 m, a on klepeczka do obrońców, albo do bramkarza. Wyszedł z myślą, aby "nie spierdolić".
Przez kilkanaście ostatnich miesięcy w podobnym tonie o Carricku wypowiadali się jego oponenci. Może w końcu lepiej pogodzić się z tym, że taka rola jednego z CMów. Gibson z piłką u nogi to naprawdę dobry CM, gorzej u niego w grze obronnej, ale jak powiedziałem - jako piąty, czy szósty cm to naprawdę zacny wybór.

Cytat:Zawsze go broniłem, ale wolę i chce by SAF stawiał na Pogbę, zamiast na Darrona. W styczniu Irlandczyka sprzedać, a te 2-3 mecze w których miałby jeszcze w tym sezonie zagrać wystawić Pogbę czy Morrisona i tyle.

1) Nie wiem skąd taka pewność, że Morrison czy Pogba nie zagraliby gorzej niż wczoraj Darron. To chłopak jednak dużo bardziej doświadczony, który nie zawodził nawet w ważnych meczach LM
2) Jeśli jednak Fergie chce się pozbyć Darrona, a mimo wszystko na niego stawia to chyba daje jasno do zrozumienia, że Pogba jest od niego wyraźnie gorszy. Chyba, że zakładamy, że Szkot to kretyn i nie zna się na wprowadzaniu młodych do składu.
3) Załóżmy, że przychodzi kolejna plaga kontuzji wśród CMów i do wyboru np na wyjazd do Tottenhamu mamy Pogbę albo Gibsona. I wybieracie Pogbę? Fuck me. Jeśli nie to Gibsonowi też trzeba dać cenne minuty, żeby później w razie w był gotowy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
27-12-2011 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 5-0 Wigan Athletic (26.12.2011) - michal85 - 27-12-2011 19:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości