Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-3 Blackburn Rovers (31.12.2011)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #22
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (31.12.2011)
Nie wierzę. Taka forma i porażka u siebie z jedną z najgorszych drużyn w lidze. Tak naprawdę zadecydowały indywidualne błędy - Berbatowa, De Gei, a przy drugim golu Yakubu chyba Carricka. Ale i nasz występ jako drużyna był słaby, w pierwszej połowie Bunn praktycznie bezrobotny. W drugiej miał trochę więcej pracy. Fatalny De Gea, gol na 3:2 dla Blackburn tak mnie wkurwił, że Hiszpan trafia na moją czarną listę. W dupie mam, że jest młody, w dupie mam, że kosztował nas sporo pieniędzy. Lindegaard jest lepszym bramkarzem i tyle. Broniłem decyzji Fergusona o tym, że Lindegaard kosztem De Gei grał w ostatnich meczach, ale wygląda na to, że Hiszpan stracił rytm meczowy i zagrał fatalnie. Przy drugim golu Yakubu też mógł spisać się lepiej.

W ogóle nie wiem, co Ferguson sobie myśli, wystawiając w środku pomocy Rafaela i Parka. To jest nie do pomyślenia. Ja rozumiem, ze są kontuzje, ale nie bójmy się postawić na tego Pogbę. Chyba to lepsze niż przesuwanie prawego obrońcy na środek, no helloł kurwa. Kean dziś wystawił 17-letniego Henleya i ten nie zawiódł. W dodatku Carrick na środku obrony - to jest jakieś nieporozumienie. On jest beznadziejny w pojedynkach jeden na jeden, był notorycznie ogrywany. Tak nie może grać środkowy obrońca, bo jest ostatnią przeszkodą zanim napastnik wyjdzie sam na sam z bramkarzem. Dziś słabo także Jones. Najlepszy na boisku Valencia - znakomita forma, jedyny piłkarz, który był w stanie napędzać naszą grę w dzisiejszym meczu. Nani musi być dokładniejszy i bardziej efektywny. Brawo dla Berbatowa za dwa gole. Poza tym podobał mi się Rafael. Oby się chłopak nie łamał i na stałe wywalczył miejsce w pierwszej jedenastce na prawej obronie.

Co dalej? Nie wiem, tragedii w ligowej tabeli nie będzie nawet w przypadku zwycięstwa City w jutrzejszym meczu z Sunderlandem. Ale taka żałosna porażka jak dziś boli. Pozostało tylko zachlać mordę i zacząć myśleć o nowym roku.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
31-12-2011 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (31.12.2011) - mucha - 31-12-2011 15:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości