Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-3 Blackburn Rovers (31.12.2011)
robak Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #41
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (31.12.2011)
Oczywiście, że potrafimy grać z każdą drużyną na świecie itd. Nic nie odbieram, ale uważam, że za mało klub robi, żeby pozostać na topie. Ja, może w odróżnieniu od innych, wychodzę z założenia, że zawsze może być lepiej. "ok, już starczy, graliśmy 2 w finale lm z rzędu". To jest złe myślenie. Trzeba iść dalej, wygrywać jeszcze, polepszać swoją grę. Co do kontuzji to się zgadzam, pisałem o tym też wcześniej, nie wiem czemu do tego wracasz. Mówię raczej o polityce klubu, która powinna hołdować słowom "more, more, more!!!", a nie "enough". Można wygrać wszystkie trofea w sezonie, ale potem jest następny sezon. i trzeba się zastanowić jak to zrobić lepiej, przegrać mniej meczy, strzelić więcej goli itd. itp. Taki powinien być wg mnie Manchester United. Nie twierdzę, że trzeba skupić najlepszych grajków ze świata i tworzyć jakiś dream team, bo w zasadzie odpowiada mi ta forma jaka jest "małych piłkarzy w wielkim klubie". Ale to nie znaczy, że trzeba odpuszczać transfery Silvy, Sneijdera, v der Varta, Davia Villi itd., itp. Niestety taka jest piłka. Bardzo bym chciał, żeby w klubie grało 11 wychowanków w pierwszym składzie, ale to chyba niemożliwe.
31-12-2011 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (31.12.2011) - robak - 31-12-2011 19:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości