Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-3 Blackburn Rovers (31.12.2011)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #43
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (31.12.2011)
To już kwestia osobistego odczucia. Dla mnie zmierzamy w dobrym kierunku. Faktem jest, ze przechodzimy wymianę pokoleniową, a to nigdy nie jest łatwe. Dlatego takie wpadki pewnie się jeszcze zdarzą. A to, że nie kupujemy gwiazd to już indywidualna koncepcja Fergusona. Mnie tych dobrych parę lat kibicowania United nauczyło jednego "In Fergie We Trust". I tego się trzymam.

EDIT:

Minh napisał(a):Z reszta postu sie zgadzam w 100%, tylko to zdanie mi jakos nie pasuje... Bo druga bramka ciezka do obrony...

Być może słowo szmata w odniesieniu do tej bramki to nadużycie z mojej strony. Jednak piłka leciała w De Geę, puścił ją między nogami. Na pewno nie jest bez winy.

Jaroldz napisał(a):Pieprzenie. Nie przegraliśmy przez bramkarza, tylko znów przez słaba skuteczność. Mieliśmy 27 strzałów na bramkę, aż 17 rzutów rożnych, a mimo to strzeliliśmy zaledwie dwie bramki. Blackburn miało zaledwie 11 strzałów, a zdobyli trzy gole. To wina bramkarza, że przód dzisiaj rozczarował( poza Berbatowem, który zrobił swoje) :?: Pierwsza stracona bramka, to rzut karny, który sprokurował idiotycznym zachowaniem Dimitar. Drugi gol to błąd obrony, która dała się objechać Nigeryjczykowi z dużą nadwagą.

Winę ponosi zarówno formacja ofensywna, jak i defensywna z De Geą na czele. Owszem, mieliśmy może sporo sytuacji - zdobyliśmy dwie bramki. Mogliśmy więcej, ale zadanie zostało wykonane. Dwa gole powinny wystarczyć, żeby pokonać Blackburn. Za to De Gea nie wykonał należycie swojego zadania. Nie zachował się najlepiej przy jednej bramce, a drugą najzwyczajniej w świecie zawalił. Nie zwalam całej winy na De Geę. Na porażkę złożyło się wiele czynników, ale Hiszpan po prostu nie ma prawa popełniać takich błędów i to w takim momencie. Na pewno jest bardziej winny za porażkę niż nienajlepsza skuteczność w ofensywie.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
31-12-2011 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (31.12.2011) - mucha - 31-12-2011 19:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości