Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-3 Blackburn Rovers (31.12.2011)
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #54
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (31.12.2011)
I jednak stało się to czego się obawiałem. Mimo świetnej formy i dobrej passy straciliśmy punkty i to ze słabiutkim rywalem. Szkoda, że tak głupio straciliśmy punkty bo Blackburn było jak najbardziej do ogrania a my prezentowaliśmy się całkiem dobrze. Na to co się stało złożyło się wiele czynników zaczynając od kontuzji, błędów Fergusona w wyborze składu i indywidualnych kiksów poszczególnych graczy.

Mam jednak nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy i wyciągniemy z tego odpowiednie wnioski. Właściwie w tej kwestii zgadzam się z opinią Michała. Mamy młodą drużynę, która musi się jeszcze sporo nauczyć i to na własnych błędach. Po wczorajszym meczu właściwie największy żal mam do Fergusona. Drużyna grała z zaangażowaniem, według mnie od pierwszych minut, jednak pewnych rzeczy się nie przeskoczy jeśli na odpowiednich pozycjach nie grają właściwi gracze. Rafael strasznie się męczył w środku pola. Park może grać w środku jeśli ma odpowiednio zabezpieczone tyły. W takiej sytuacji idealnie przydałby się Gibson. Poza tym jeśli tak ma to wyglądać to już chyba lepiej dać pograć młodym.

No i ostatnia kwestia. De Gea pokazał, że trzeba mu zasygnalizować, że nie ma pewnego miejsca w składzie. Skoro pieniądze nie grają, to nie ma co uparcie na niego stawiać skoro Lindegaard jest na tą chwilę lepszy.
01-01-2012 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (31.12.2011) - Sirius - 01-01-2012 14:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości