Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3392
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Vidic jest kozakiem i nie zdziwię się, jak okres przygotowawczy będzie miał zaliczony na 100%. Z resztą poza Hargo to nasi zawodnicy mimo częstości występowania kontuzji jednak dość szybko się leczą. Rooney praktycznie zawsze wraca przed terminem. Teraz Anderson też tak miał. Vidic po sezonie wróci i jak dla mnie to będzie się musiał napocić, żeby wrócić do podstawy. Na ten moment Rio, Evans i Smalling wystarczą wg mnie a od biedy może tam zagrać Jones. Co do Fabio to jest to lewy obrońca i skoro Evra daje dupy w ostatnich meczach to może w końcu pojawią się razem na bokach obrony. Niech się przyzwyczajają. Z tym, że dla Fabio jest młodszy zastępca i Fabio też ma kogo zastępować. A Rafael nie ma konkurenta tam. "Krzyś" czy Jones absolutnie nie powinni mieć tam wstępu, bo to nie ma sensu. Rafael musi mieć tam rywala z którym będzie walczył o pierwszy skład.

Co do środka to w sumie zgadzamy się, że powinien być to jednak pomocnik z tendencjami bardziej defensywnymi niż ofensywnymi. Wg mnie jednak ten Elm nie jest na tyle dobry, żeby u nas grać.
01-01-2012 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 01-01-2012 14:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości