Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #3410
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:1) Tunner? To jakiś pseudonim Tunnicliffe'a czy co ? Wink
Dokładnie Wink
Cytat:3) Natomiast przesadą jest mówienie, że Ravela trapią kontuzje. Raczej bardziej chodzi o jego pozaboiskowe wyczyny
z tego co przyszło mi czytać, w tym sezonie Ravel trochę się uspokoił, chłopak opuścił okres przygotowawczy,, potem znowu coś się trafiło no i teraz od tego nieszczęśliwego spotkania z CP jest kontuzjowany ale podobno ma niedługo powrócić.
Zagrał chyba w 5 czy 6 spotkaniach rezerw na 14, tylko w jednym od pierwszej minuty- słynny cytat z redcafe MU 20% Enemy 20% Morrison 80% (posiadanie piłki rzecz jasna) 8-) zmiażdżył system chłopak wtedy a miałem przyjemność oglądać.
Cytat:Niech ktos mi poda przyklad wychowanka jakiegos klubu, w ktorym pracowal Mourinho, ktory robi jakas duza kariere (chodzi mi o pilkarza, ktorego Mourinho wynalazl).
Raczej nie zdążają się wybić bo zaraz Mou idzie do innego klubu kolejne mistrzostwa wygrywać Wink Ale byli jacyś, Super Mario Smile , ten nieszczęsny Santon.
01-01-2012 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Cepilek - 01-01-2012 19:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości