Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Newcastle United 3-0 Manchester United (04.01.2012)
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #7
Re: PL: Newcastle United - Manchester United (04.01.2012; 21:00)
Foster napisał(a):Facet, przestań uogólniać bo nie każdy pisał, że Evans jest niepotrzebny.

Ale się pojawiały. Nie zmieniajcie opini po jednym meczu. I nie ważne kto to pisał, ważne że ktoś. Z resztą nie pisałem tego w stronę ani Ciebie ani michała, więc przestań się przypierdalać o każdy błachy powód typie.

Foster napisał(a):Nikt nigdzie nie pisał, że Evans jest zajebisty.
Nie nikt nie pisał, ale wystarczyło parę meczów i dobra gra Jonesa w pomocy, żeby Jonny znów stał się potrzebny, mimo, że wielu już go chciało wyrzucić.

Foster napisał(a):Jakbyś uważnie czytał inne posty Michała, to byś wiedział, że ta opinia nie jest wynikiem ostatniego spotkania.
Gdybyś nie przypierdalał się od mnie na każdym kroku to byś nie przeczytał tego co chciałeś. Nie piłem tu do michała tylko ogólnie co do tendencji. Super początki Jonesa przyprawiły mu łatkę, że jest bardzo dobry, a klops Evansa z City były rzutujące na oceny ich dwóch w poszczególnych meczach. Parę słabszych meczów Jonesa stawia go niżej niż Evansa.

Foster napisał(a):Czytaj ze zrozumieniem, Michał podaj umiejętności w których Evans przewyższa Jonesa.
W tych które podał nadal uważam, że nie przewyższa go o tak dużo jak to napisał michał. Pozatym Jones też ma cechy, które mogą z niego zrobić dużo lepszego obrońcę niż Evans, dlatego nie można pisać tu o różnicy klas.
02-01-2012 17:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Newcastle United - Manchester United (04.01.2012; 21:00) - Hubson - 02-01-2012 17:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości