Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Newcastle United 3-0 Manchester United (04.01.2012)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #9
Re: PL: Newcastle United - Manchester United (04.01.2012; 21:00)
Hubercik napisał(a):Nie nikt nie pisał, ale wystarczyło parę meczów i dobra gra Jonesa w pomocy, żeby Jonny znów stał się potrzebny, mimo, że wielu już go chciało wyrzucić.
Evansa niektórzy chcieli wywalać już jakiś rok temu. Jonny był, jest i będzie potrzeby, a opinia paru ludzi, którzy za Irlandczykiem nie przepadają tego nie zmieni.

Hubercik napisał(a):Ale się pojawiały. Nie zmieniajcie opini po jednym meczu. I nie ważne kto to pisał, ważne że ktoś. Z resztą nie pisałem tego w stronę ani Ciebie ani michała, więc przestań się przypierdalać o każdy błachy powód typie.
Najpierw piszesz, że nie do nas, po czym piszesz nie zmieniajcie. To w końcu do nas czy nie do nas, bo teraz to nie wiem.

Hubercik napisał(a):Parę słabszych meczów Jonesa stawia go niżej niż Evansa.
Jakich parę słabszych meczów? Zagrał słaby mecz z Blackburn, ale jak już pisałem to nie jest efektem tego spotkania taka a nie inna opinia. Po prostu Jones bardziej się nadaje do pomocy, bo jego nie trzymanie pozycji stwarza problemy gdy gra jako stoper.

Hubercik napisał(a):W tych które podał nadal uważam, że nie przewyższa go o tak dużo jak to napisał michał. Pozatym Jones też ma cechy, które mogą z niego zrobić dużo lepszego obrońcę niż Evans, dlatego nie można pisać tu o różnicy klas.
To się odnosiło tylko i wyłącznie do podanych przez Michała atrybutów, a nie do całokształtu.

Hubercik napisał(a):Gdybyś nie przypierdalał się od mnie na każdym kroku to byś nie przeczytał tego co chciałeś.
Wybacz, ale jeśli jest coś z czymś się nie zgadzam to chyba mam prawo to napisać? W końcu od tego jest forum, a jeśli napiszesz coś a nie potrafisz potem dobrze uargumentować to się nie burz.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
02-01-2012 17:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Newcastle United - Manchester United (04.01.2012; 21:00) - Foster - 02-01-2012 17:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości