Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Newcastle United 3-0 Manchester United (04.01.2012)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #11
Re: PL: Newcastle United - Manchester United (04.01.2012; 21:00)
Cytat:Ale się pojawiały. Nie zmieniajcie opini po jednym meczu. I nie ważne kto to pisał, ważne że ktoś. Z resztą nie pisałem tego w stronę ani Ciebie ani michała, więc przestań się przypierdalać o każdy błachy powód typie.
Z kogo chcesz zrobić debila? Jedynie ja w tym temacie wypowiadałem się na temat umiejętności gry na środku obrony Jonesa, więc do kogo się odnosiłeś jak nie do mojej wypowiedzi?

Osobiście od początku twierdziłem, że Jones jest zacnym zawodnikiem, ale na środku obrony wolę Evansa. Nigdy również nie chciałem się pozbyć Irlandczyka bo wierzyłem i nadal wierzę, że może zostać czołowym stoperem ligi. Jones ma również szanse takowym zostać jeśli Fergie uparcie będzie na niego tam stawiał, ale wydaje mi się, że więcej pożytku drużyna ma z niego kiedy Phil gra po prawej obronie albo na środku pomocy, gdzie chciałbym go widywać częściej.

Jeśli ktoś zauważył, że Jonny jest dobrym obrońcą to chwała mu za to i pochwała się należy. Gorzej jak uparcie twierdzi jaki to jest do bani i jak to Jones w porównaniu do niego daje pewność w tyłach...

A poza tym Foster wcześniej powiedział wszystko i za to piwo Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
02-01-2012 19:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Newcastle United - Manchester United (04.01.2012; 21:00) - michal85 - 02-01-2012 19:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości